اخبار > بکارگیری یکصد و سی نفر از مهارت آموختگان آموزشهای فنی و حرفه ای در شرکت فاتح صنعت کیمیا


بکارگیری یکصد و سی نفر از مهارت آموختگان آموزشهای فنی و حرفه ای در شرکت فاتح صنعت کیمیا

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس گفت: در سه ماهه نخست سال جاری، یکصد و سی نفر از مهارت آموختگان آموزش های فنی و حرفه ای در رشته های جوشکاری، تراشکاری و نرم افزار های صنعتی در شرکت بزرگ فاتح صنعت کیمیا بکار گیری شدند.
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس دکتر کوشکی بیان داشت: جذب این تعداد نیروی مهارت دیده بر اساس تفاهنمامه اسفند ماه سال گذشته بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و شرکت فاتح صنعت کیمیا صورت پذیرفت. وی خاطر نشان کرد: در فاز بعدی دویست نفر از نیرو های آماده به کار که در آزمون های ورودی آن شرکت حضور یافته اند، پس از جبران کمبود مهارت از طریق حضور در دوره های مهارتی مراکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشگاههای آزاد، جذب آن شرکت خواهند شد.
این مقام مسئول با بیان اینکه آموزش این تعداد نیرو بر اساس سفارش محوری صورت می پذیرد اذعان کرد: بر اساس تفاهمنامه سال گذشته آموزش فنی و حرفه ای استان وظیفه مهارت آموزی به یک هزار نفر از نیروهای مورد نیاز شرکت فاتح صنعت کیمیا در حرفه های جوشکاری، تراشکاری، سی ان سی، مونتاژ و صنایع فلزی را بر عهده دارد.
گفتنی است شرکت فاتح صنعت کیمیا با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی دارای 3 هزار و 500 نفر پرسنل در سراسر کشور بوده و در حال حاضر به عنوان یک قطب تولیدی در سطح خاور میانه شناخته می شود.


خروج