اخبار > جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی اداره کل برگزار شد


جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی اداره کل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، صبح یکشنبه جلسه هفتگی شورای برنامه ریزی و هماهنگی اداره کل با حضور دکتر کوشکی، مدیر کل استان، معاونان وی و روسای ادارات و واحد های داخلی برگزار شد.
در این نشست که با دستور کار برنامه ریزی جهت گرامیداشت هفته ملی مهارت برگزار شد مسئولان اداره کل به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود به منظور افزایش کیفیت برنامه های اجرایی در این هفته پرداختند.
پیش از آن دکتر کوشکی مدیر کل استان گفت: بر اساس نامه ارسالی از استانداری فارس از ابتدای هفته جاری تمامی کارکنان و مربیان با رعایت دستور العمل های بهداشتی بایستی در محل کار خویش حضور داشته باشند.
وی بیان داشت: با توجه به اینکه بخش اعظم آموزش های ما به صورت عملی ارائه می شود، آموزش فنی و حرفه ای یکی از مجموعه هایی می باشد که بیشترین ضربه را از شیوع ویروس کرونا خورده است. این مقام مسئول از کارکنان خواست که با عزمی راسخ و جدیت فعالیت های خویش را توسعه داده و در مسیر مهارت آموزی به علاقه مندان گام بردارند.
در پایان مقرر شد که پس از تصویب نهایی برنامه های گرامیداشت هفته ملی مهارت در شورای معاونین اداره کل، این برنامه به مراکز آموزشی استان نیز ابلاغ شود.


خروج