اخبار > جلسه شورای مهارت شهرستان اقلید با حضور دکتر کوشکی برگزار شد


جلسه شورای مهارت شهرستان اقلید با حضور دکتر کوشکی برگزار شد

شورای مهارت شهرستان اقلید با حضور دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس، مسلم صالحی، نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار، امام جمعه، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای اقلید و سایر اعضای شهرستانی تشکیل جلسه داد.
در این نشست که با موضوع نقش مهارت آموزی در تولید و اشتغال برگزار شد مسئولان به بیان دیدگاههای خویش در رابطه با امر مهارت آموزی پرداخته و خواستار توسعه آموزش های مهارتی در تمامی بخش های شهرستان شدند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت فوق العاده مهارت آموزی در عرصه کسب و کار، تولید و ایجاد اشتغال پایدار تاکید کرد: از مسئولان ادارات، ارگان ها، نهادها و تشکلات مردمی تقاضا داریم با ما در عرصه مهارت آموزی و در راستای کاهش بیکاری و ایجاد مشاغل پایدار، همکاری و همراهی داشته باشند و مطمئن باشید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همه توان و امکانات موجود خویش را در جهت امر آموزش مهارت های مورد نیاز جامعه جویای کار در اختیار علاقمندان قرار می دهد.
در ادامه این سفر یک روزه دکتر کوشکی از کارگاههای آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران و برادران اقلید بازدید کرده و ضمن گفتگو با مربیان و کار آموزان از نحوه مهارت آموزی در آن مراکز ابراز رضایت کرد.


خروج