اخبار > رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سپیدان منصوب شد


رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سپیدان منصوب شد

بر اساس ابلاغی از سوی دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، محمد حسین بلاغی اینالو به عنوان سرپرست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سپیدان منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس در بخشی از این ابلاغ آمده است: توفیق خدمتگزاری به جوانان این مرز و بوم جایگاهی بس ارزشمند و تعهد برانگیز است علی الخصوص خدمت در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که متولی امر مهارت آموزی به تمامی اقشار جامعه می باشد. به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سپیدان منصوب می شوید. از درگاه احدیت توفیق روز افزونتان را خواستارم.
محمد حسین بلاغی دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد برنامه ریزی آموزشی بوده و پیش از این به عنوان معاون مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فسا مشغول خدمت بوده است.
در جلسه معارفه بلاغی که در محل فرمانداری سپیدان و با حضور همتی، فرماندار سپیدان، مجید زارعی، معاون اداری پشتیبانی اداره کل و اعضای شورای اداری سپیدان برگزار گردید، از زحمات عباس کاظمی، رییس سابق مرکز آموزش فنی و حرفه ای سپیدان تقدیر به عمل آمد. عباس کاظمی که در حال انجام امور مربوط به بازنشستگی می باشد پیش از این سالیان متمادی به عنوان رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تخصصی برق و الکترونیک شیراز و رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آی تی شیراز مشغول خدمت بوده است.


خروج