اخبار > جلسه شورای مهارت شهرستان لامرد برگزار شد


جلسه شورای مهارت شهرستان لامرد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس در جریان سفر یک روزه دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به شهرستان لامرد، شورای مهارت آن شهرستان با حضور پیش آهنگ، فرماندار لامرد و سایر اعضای شهرستانی تشکیل جلسه داد.
برپایه این گزارش بررسی مشکلات و مسائل آموزشگاههای آزاد شهرستان، آموزش در مراکز جوار صنعت و همچنین راهکار های توسعه مهارت آموزی در منطقه از دستور کار های این نشست بود.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس در این جلسه با اشاره به اهمیت فوق العاده مهارت آموزی در عرصه کسب و کار، تولید و ایجاد اشتغال پایدار گفت: از مسئولان ادارات، ارگان ها، نهادها و تشکلات مردمی تقاضا داریم با ما در عرصه مهارت آموزی و در راستای کاهش بیکاری و ایجاد مشاغل پایدار، همکاری و همراهی داشته باشند و مطمئن باشید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همه توان و امکانات خویش را در جهت امر آموزش مهارت های مورد نیاز جامعه جویای کار در اختیار علاقمندان قرار می دهد. دکتر کوشکی با بیان اینکه 50 مرکز دولتی و 720 آموزشگاه آزاد در سطح استان فارس وظیفه امر مهارت آموزی به مردم را بر عهده دارند دامنه فعالیت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس را بسیار گسترده توصیف نمود.
لازم به ذکر است که پیش از این جلسه تکریم از خدمات سید موسی موسوی و معارفه داریوش زارعی، روسای قدیم و جدید شهرستان لامرد در محل فرمانداری برگزار شد. مرکز آموزش فنی و حرفه ای لامرد با دارا بودن 5 کارگاه آموزشی در رشته های جوشکاری، تعمیر لوازم سرد کننده، تاسیسات لوله کشی گاز خانگی و تجاری، برق صنعتی و کشاورزی قادر به ارائه آموزش در بیش از 25 حرفه آموزشی بوده و سالانه جمع کثیری از علاقه مندان به آموزش های فنی و حرفه ای در دوره های متنوع آن مرکز آموزش می بینند.


خروج