اخبار > تقدیر از نفرات برتر مرحله استانی مسابقات ملی مهارت در فارس


تقدیر از نفرات برتر مرحله استانی مسابقات ملی مهارت در فارس

در جلسه ای که با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس برگزار شد از بیست و هفت نفر برگزیده مرحله استانی حرفه های مختلف نوزدهمین مسابقات ملی مهارت و همچنین مربیان آمورش دهنده به آنان تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس دکتر کوشکی در این نشست که به صورت حضوری و وبیناری برگزار شد تلاش و پشتکار، افزایش سطح دانش، اعتماد به نفس و توکل به خدا را از عواملی دانست که می تواند زمینه ساز موفقیت منتخبان استانی در مرحله کشوری باشد.
وی همچنین از همت، تلاش و همکاری خالصانه مربیان و کارشناسان مسابقات ملی مهارت استان فارس در راستای آموزش و آماده سازی تیم اعزامی به مسابقات کشوری و با توجه به شرایط خاص بوجود آمده بر اثر شیوع ویروس کرونا، تقدیر نمود.
حشمت کوشکی خاطرنشان کرد: مرحله کشوری این مسابقات از اواخر مهرماه به میزبانی پنج استان کشور برگزار می گردد و آموزش فنی و حرفه ای فارس نیز از 30 مهرماه لغایت 5 آبان ماه میزبان رقابت کنندگان کشوری در حرفه های فن آوری طراحی گرافیک و راهکارهای نرم افزاری برای تجارت خواهد بود.
سپس منتخبان مرحله استانی و کارشناسان حاضر در جلسه به بیان نظرات و دیدگاههای خویش در خصوص راهکار های کسب موفقیت در مسابقات کشوری پرداختند.
در پایان مراسم لوح تقدیر و جوایز نفرات برتر استان و کارشناسان همراه به آنان اهداء شد.


خروج