اخبار > افراد تحت پوشش جمعیت احرار نوبندگان از آموزش های فنی و حرفه ای شهرستان فسا بهره مند می شوند


افراد تحت پوشش جمعیت احرار نوبندگان از آموزش های فنی و حرفه ای شهرستان فسا بهره مند می شوند

فرزاد زارع پور، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فسا با جعفری، بخشدار نوبندگان فسا و نماینده جمعیت احرار نوبندگان دیدار و گفتگو کرد.
زارع پور در گفتگویی با روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس بیان کرد: هسته‌های مردمی مقابله با اعتیاد با نام جمعیت احرار ، برای فعالیت در عرصه‌های مختلف: پیشگیری، صیانت، مقابله، درمان و مطالبه‌گری تشکیل و راه‌اندازی شده است. جمعیت احرار با تمسک به مرام آزادگی و آزادمردی امام حسین علیه‌السلام، با نیت‌های خالص، عزم خود را برای ایجاد نهضت بزرگ مقابله با آسیب‌های اجتماعی و در صدر آن اعتیاد به مواد مخدر، جزم کرده‌اند و با ورود جدی به پنج مقوله‌ پیش‌گیری، صیانت، درمان، مطالبه‌گری و مقابله، به جنگ غول بی شاخ و دُم و هولناک اعتیاد می‌روند و در این جنگ نابرابر ضمن لبیک به فرمان آتش به اختیار رهبر انقلاب، در کنار مردم عزیز ایران اسلامی، حماسه‌ای از جنس هشت سال ایثار و مقاومت خلق خواهند کرد.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فسا در ادامه گفت: با توجه به پیگیری های نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی،امام جمعه بخش، جمعیت احرار و بخشدار نوبندگان جلسه ای با هدف برنامه ریزی برگزاری دوره های آموزشی صنایع پوشاک توسط آموزش فنی و حرفه ای فسا برای افراد تحت پوشش جمعیت احرار تشکیل گردید.
در پایان مقرر شد پس از معرفی مکان از طرف جمعیت احرار، مرکز آموزش فنی و حرفه ای فسا کارگاه را تجهیز و به منظور توانمندسازی افراد، توسط مربی فنی و حرفه ای آموزش داده می شود و پس از قبولی و دریافت گواهینامه، جهت دریافت تسهیلات به بسیج سازندگی معرفی می گردند.


خروج