اخبار > دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس با نماینده شهرستان جهرم و رئیس کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی


دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس با نماینده شهرستان جهرم و رئیس کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی

در حاشیه بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران و برادران شهرستان جهرم، کیائی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس با رضایی، نماینده شهرستان جهرم و رئیس کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی و شعبانی، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه ای اجرایی آن شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس در این دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و نماینده آن شهرستان در مجلس شورای اسلامی در راستای تثبیت و ارتقاء جایگاه نظام آموزش های مهارتی در سطوح کلان و در سطح آن شهرستان مواردی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت آموزشی و تشکیلاتی و تشریح زیرساخت های مهارتی موجود در آن شهرستان نسبت به تاسیس مرکز ویژه کارآفرینی و آموزش های دانش بنیان پیشنهادی را مطرح که مورد استقبال نماینده قرار گرفت و پیگیری های لازم از سوی طرفین با محوریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دستور کار قرار گرفت.
در این دیدار رضایی نماینده شهرستان جهرم ضمن تاکید بر ارتقاء سطح آموزش های مهارتی و ایجاد فرصت های پایدار شغلی در شهرستان، نسبت به تقویت زیرساخت های مربوط به آموزش های مهارتی پیشنهاداتی سازنده و قول پیگیری های لازم را در دستور کار قرار داد.
در ادامه با بازدید از کارگاه های آموزشی خواهران و برادران شهرستان جهرم و گفتگوی صمیمانه با مربیان و کارآموزان طی نشستی با رئیس مرکز و همکاران آن مجموعه مشکلات و راهکارهای مربوط به ارتقاء جایگاه آن مرکز در سطح شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد نتیجه مباحث در جلسه آتی شورای معاونین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس مطرح و تصمیمات مقتضی در دستور کار قرار گیرد.
شایان ذکر است در این نشست احسان ایزدی، رئیس حوزه مدیریت اداره کل و ابراهیم زراعتیان، رئیس مرکز تخصصی برق و الکترونیک شیراز، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس را همراهی نمودند.


خروج