اخبار > مشاور جدید مدیرکل در امور بانوان و خانواده آموزش فنی و حرفه ای استان فارس معرفی و از مشاور سابق تکریم گردید


مشاور جدید مدیرکل در امور بانوان و خانواده آموزش فنی و حرفه ای استان فارس معرفی و از مشاور سابق تکریم گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس، با حضور رهام کیائی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس نرگس زارعی بعنوان مشاور جدید مدیر کل در امور بانوان و خانواده معرفی و خدمات ارزنده مهناز قدرت پور مشاور سابق مدیر کل درامور بانوان و خانواده مورد قدردانی و قدرشناسی قرار گرفت.
در ابلاغ نرگس زارعی که توسط مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس صادر گردید آمده است:

با سلام و صلوات بر محمدوآل محمد(ص)
نظر به تعهد و سوابق ارزشمندتان ضمن حفظ پست سازمانی، بدینوسیله مسئولیت "مشاور مدیرکل در امور بانوان و خانواده " به شما محول می گردد .
شایسته است با برنامه ریزی های سازنده و بهره گیری از ظرفیت همکاران همراه با ایجاد فضای همدلی و همکاری، در سالی که بنا به فرمایش مقام عظمای ولایت بنام " تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین "مزین گردیده است، تعالی جایگاه ارزشمند مقام زن و خانواده در بین همکاران این اداره کل در بخش دولتی و خصوصی و نیز پشتیبانی فکری و معنوی در این حوزه در بین جامعه هدف و ذینفعان نظام آموزش های مهارتی باشید شایسته است با هم افزایی مراکز آموزش فنی و حرفه ای تابعه و تعامل مستمر با دفاتر مرتبط در سطح استانداری و فرمانداری ها، برنامه ریزی ها و پیگیری های لازم را در دستور کار قرار دهید. امید است که در مسیر تحقق اهداف عالیه این اداره کل و سازمان متبوع در این راستا موفق و موید باشید. برایتان بهروزی و پیروزی همیشگی را از درگاه پروردگار کریم آرزومندم.

شایان ذکر است با اهدای لوحی از زحمات و تلاشهای ارزنده مهناز قدرت پور مشاور اسبق مدیرکل در امور بانوان و خانواده در طول مدت حدودا سه سال تشکر و قدردانی گردید.


خروج