اخبار > حضور بیش از 34 هزار نفر در آزمون های سنجش مهارت شهر شیراز


حضور بیش از 34 هزار نفر در آزمون های سنجش مهارت شهر شیراز

منتها فتاحی، رییس مرکز سنجش مهارت شیراز در گفتگویی با روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس بیان داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون 23 هزار و 152 نفر در آزمون های آنلاین و 11 هزار و 520 نفر در آزمون های عملی و در مجموع 34 هزار و 672 نفر در آزمون های مرکز سنجش مهارت شیراز شرکت کرده اند.
وی خاطر نشان کرد: سالن آزمون آنلاین مرکز سنجش شیراز که یکی از بزرگترین سالن های آزمون کشور می باشد روزانه در 4 نوبت پذیرای حدود 280 نفر آزمون دهنده بوده و این آزمون ها در طول سال در بیش از 550 حرفه مختلف برگزار می شود. فتاحی افزود: بیشترین فراوانی حضور آزمون دهندگان در رشته های مراقبت زیبایی، فناوری اطلاعات و حرفه های مرتبط با حمل و نقل می باشد.
رییس مرکز سنجش مهارت شیراز در بخش دیگری از این گفتگو اظهار کرد: به منظور کیفیت بخشی به آزمون های عملی، پنج سالن این مرکز به برگزاری بیش از 150 حرفه مختلف اختصاص یافته و آزمون های تمام حرفه های زیر مجموعه رشته های مراقبت زیبایی، صنایع غذایی، طراحی دوخت، حسابداری، فناوری اطلاعات و آزمون های مهارتی رانندگان درون و برون شهری در این مرکز برگزار می شود.
فتاحی در پایان گفت: تمام تلاش کارکنان این مجموعه برگزاری آزمون هایی سالم، با کیفیت و منطبق با استاندارد های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بوده و پاسخگویی به ارباب رجوع، دقت و سرعت عمل در کار، سر لوحه فعالیتهای این مرکز قرار دارد.


خروج