اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
سه شنبه ٢٧ مهر ١٤٠٠
جستجو
اوقات شرعی
نظرسنجی
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
اخبار تصویری
 • دستور وزیر تعاون برای صدور مجوز تاسیس آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای در ۳روز
  غلامحسین حسینی نیا، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد: بر اساس دستور وزیر تعاون در اجرای تحقق شعار سال مبتنی بر تولید پشتیبانی و مانع زدایی‌ها و نیز تحقق برنامه‌های وعده داده شده به مردم و مجلس، صدور مجوز آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد در سراسر کشور حداکثر به سه روز کاری به صورت خودکار رسید.

 • با حکم معاون اول رئیس جمهور؛ رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به سمت دبیر شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی منصوب شد
  به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان، طی حکمی از سوی دکتر محمد مخبر در تاریخ 6/7/1400 به سمت دبیر شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی منصوب شد.

 • افتتاح همزمان 15 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در سطح استان فارس
  همزمان با ششمین روز از هفته ملی مهارت 15 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در سطح استان با حضور عبدالرضا قاسمپور، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس به صورت وب کنفرانس افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس در مراسمی که به همین منظور در محل آموزشگاه آزاد استیلا مهر سازه در شیراز برگزار شد معاون استاندار فارس ضمن اشاره به نقش بسیار مهم آموزش های مهارتی در توسعه کشور گفت: کار بدون علم کم اثر است اما، علم بدون کار بی اثر است.

 • ارائه برخی از آموزش های مهارتی به رونق شهر و استان کمک می کند
  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس در آئین افتتاح آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای رواق در شیراز گفت: ارائه برخی از آموزش های مهارتی از جمله آموزش های حوزه صنایع غذایی و صنایع دستی به رونق هر چه بیشتر شهر شیراز و استان فارس کمک می کند.

 • تنها کانونی که در کشور بصورت رسمی و متعهدانه خلاء مهارتی کارجویان را برطرف مینماید سازمان آموزش فنی و حرفه ای است
  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس همزمان با چهارمین روز از هفته ملی مهارت 3 مرکز جوار کارگاهی کارخانجات فاتح صنعت کیمیا، قصر بازی پارسیان و سامانه های نوین افزا افتتاح شد. در آیین های افتتاح این سه کارگاه جوار که با حضور محمدرضا امیری، فرماندار شیراز، حشمت کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، جمعی از مسئولان و مدیران عامل کارخانجات یاد شده برگزار گردید، دکتر کوشکی گفت: تنها کانونی که در کشور بصورت رسمی و متعهدانه خلاء مهارتی کارجویان را برطرف می نماید سازمان آموزش فنی و حرفه ای است.

آخرین اخبار
انتصاب «معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت» سازمان آموزش‌ فنی وحرفه‌ای کشور
طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور«علی حسین شهریور» به سمت «معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت» سازمان منصوب شد.
 ١٥:٠٤ - دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب «معاون آموزش» سازمان آموزش‌ فنی وحرفه‌ای کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «محمدرضا شاه پسند» به سمت «معاون آموزش» سازمان منصوب شد.
 ١٥:٠٢ - دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب نخستین مدال طلای رقابت کننده استان فارس در نوزدهمین مسابقات ملی مهارت
آرمان نصیر زاده، نخبه مهارتی و رقابت کننده استان فارس در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت موفق به کسب مدال طلا شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس نصیر زاده در رقابت با هجده شرکت کننده برتر کشور در مازندران موفق شد با کسب نشان طلا برگ زرین دیگری را به افتخارات آموزش فنی و حرفه ای استان فارس اضافه کند.
 ١٣:٥٢ - يکشنبه ٢٥ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش بزرگ کارآفرینی و مدیریت کسب و کار در خرامه برگزار شد
همایش بزرگ کارآفرینی و مدیریت کسب و کار شهرستان خرامه با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای و اداره بهزیستی شهرستان خرامه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خرامه، در این همایش که با استقبال پرشور متقاضیان برگزار شد، علاقه مندان به راه اندازی کسب و کارهای نوین و استارت آپ ها حضور یافته و مهندس حسنعلی لهبی مدرس این کارگاه در رابطه با اصول ایجاد اشتغال پایدار و مدیریت کسب و کارهای نوپا سخنرانی نمود.
 ٠٩:٢٦ - يکشنبه ٢٥ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خبر داد:
شیراز میزبان رقابت های نخبگان مهارتی کشور
مرحله کشوری نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
 ١١:٠٠ - دوشنبه ١٩ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
گام بلند دولت برای رفاه روستاییان/ حجت‌الله عبدالملکی _ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
نارضایتی از کارکرد عدالت در کشور را باید به‌عنوان اصلی‌ترین دغدغه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران بر‌شمرد. اگرچه دستاوردهای مبارزه با بی‌عدالتی در این چهار دهه، با پیش از انقلاب اسلامی قابل مقایسه نیست اما مبتنی بر سند مذکور، تا نشستن این گوهر بی‌همتا بر تارک نظام جمهوری اسلامی راهی بس طولانی مانده است.
 ١١:٥٠ - شنبه ١٧ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر از نفرات برتر مرحله استانی مسابقات ملی مهارت در فارس
در جلسه ای که با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس برگزار شد از بیست و هفت نفر برگزیده مرحله استانی حرفه های مختلف نوزدهمین مسابقات ملی مهارت و همچنین مربیان آمورش دهنده به آنان تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس دکتر کوشکی در این نشست که به صورت حضوری و وبیناری برگزار شد...
 ١٠:٣٤ - يکشنبه ١١ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فراشبند منصوب شد
بر اساس ابلاغی از سوی دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، مهدی راهپیما به عنوان سرپرست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فراشبند منصوب شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس در بخشی از این ابلاغ آمده است: توفیق خدمتگزاری به جوانان این مرز و بوم جایگاهی بس ارزشمند...
 ٠٩:٥٨ - يکشنبه ١١ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حکم معاون اول رئیس جمهور؛ رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به سمت دبیر شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی منصوب شد
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان، طی حکمی از سوی دکتر محمد مخبر در تاریخ 6/7/1400 به سمت دبیر شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی منصوب شد.
 ٠٨:٣٣ - چهارشنبه ٧ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس‌جمهور در آیین آغاز سال تحصیلی جدید:
پیشرفت کشور در پرتو توسعه آموزش و پرورش و توسعه مهارت‌آموزی است
رئیس جمهور در آیین آغاز سال تحصیلی جدید با بیان اینکه هزینه کردن در آموزش و پرورش بزرگترین سرمایه گذاری است گفت: پیشرفت کشور در گرو توسعه آموزش و پرورش و مهارت آموزی است.
 ١٤:١٥ - شنبه ٣ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب عنوان اداره برتر شهرستان توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای سروستان
برگزیدگان مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در فارس مشخص شدند
برنامه ریزی برای برگزاری حضوری دوره های آموزشی مراکز در دستور کار قرار گیرد
سازمان آموزش فنی و حرفه ای، رکن اصلی نظام آموزش مهارتی و صلاحیت حرفه ای کشور است
جلسه شورای مهارت شهرستان لامرد برگزار شد
فراخوان مشارکت ملی برای توسعه مهارت
سومین جلسه کمیته آموزش در صنایع استان فارس برگزار شد
تقویت نقش حاکمیتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور/ اتاق های فکر سازمان تشکیل می شود
کسب عنوان اداره برتر شهرستان توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان
رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سپیدان منصوب شد
خدمات ما
منو اصلی
دسترسی سریع
راهبردها
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1854 | بازدید امروز : 617 | کل بازدید : 4448913 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3