آرشیو اخبار


انتصاب «معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت» سازمان آموزش‌ فنی وحرفه‌ای کشور
طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور«علی حسین شهریور» به سمت «معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت» سازمان منصوب شد.
 ١٥:٠٤ - دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب «معاون آموزش» سازمان آموزش‌ فنی وحرفه‌ای کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «محمدرضا شاه پسند» به سمت «معاون آموزش» سازمان منصوب شد.
 ١٥:٠٢ - دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب نخستین مدال طلای رقابت کننده استان فارس در نوزدهمین مسابقات ملی مهارت
آرمان نصیر زاده، نخبه مهارتی و رقابت کننده استان فارس در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت موفق به کسب مدال طلا شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس نصیر زاده در رقابت با هجده شرکت کننده برتر کشور در مازندران موفق شد با کسب نشان طلا برگ زرین دیگری را به افتخارات آموزش فنی و حرفه ای استان فارس اضافه کند.
 ١٣:٥٢ - يکشنبه ٢٥ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش بزرگ کارآفرینی و مدیریت کسب و کار در خرامه برگزار شد
همایش بزرگ کارآفرینی و مدیریت کسب و کار شهرستان خرامه با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای و اداره بهزیستی شهرستان خرامه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خرامه، در این همایش که با استقبال پرشور متقاضیان برگزار شد، علاقه مندان به راه اندازی کسب و کارهای نوین و استارت آپ ها حضور یافته و مهندس حسنعلی لهبی مدرس این کارگاه در رابطه با اصول ایجاد اشتغال پایدار و مدیریت کسب و کارهای نوپا سخنرانی نمود.
 ٠٩:٢٦ - يکشنبه ٢٥ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خبر داد:
شیراز میزبان رقابت های نخبگان مهارتی کشور
مرحله کشوری نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
 ١١:٠٠ - دوشنبه ١٩ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
گام بلند دولت برای رفاه روستاییان/ حجت‌الله عبدالملکی _ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
نارضایتی از کارکرد عدالت در کشور را باید به‌عنوان اصلی‌ترین دغدغه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران بر‌شمرد. اگرچه دستاوردهای مبارزه با بی‌عدالتی در این چهار دهه، با پیش از انقلاب اسلامی قابل مقایسه نیست اما مبتنی بر سند مذکور، تا نشستن این گوهر بی‌همتا بر تارک نظام جمهوری اسلامی راهی بس طولانی مانده است.
 ١١:٥٠ - شنبه ١٧ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر از نفرات برتر مرحله استانی مسابقات ملی مهارت در فارس
در جلسه ای که با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس برگزار شد از بیست و هفت نفر برگزیده مرحله استانی حرفه های مختلف نوزدهمین مسابقات ملی مهارت و همچنین مربیان آمورش دهنده به آنان تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس دکتر کوشکی در این نشست که به صورت حضوری و وبیناری برگزار شد...
 ١٠:٣٤ - يکشنبه ١١ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فراشبند منصوب شد
بر اساس ابلاغی از سوی دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، مهدی راهپیما به عنوان سرپرست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فراشبند منصوب شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس در بخشی از این ابلاغ آمده است: توفیق خدمتگزاری به جوانان این مرز و بوم جایگاهی بس ارزشمند...
 ٠٩:٥٨ - يکشنبه ١١ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>