آرشیو اخبار


در ادامه برنامه های هفته ملی مهارت انجام شد:
حضور استاندار فارس در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خرمبید
دکتر رحیمی، استاندار فارس با همراهی دکتر زارع، نماینده مردم شهرستان های خرمبید، بوانات، آباده و سرچهان در مجلس شورای اسلامی از کارگاه تولیدی پوشاک خرم کوک واقع در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خرمبید بازدید کرد.
 ١٢:١٤ - چهارشنبه ١٣ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته ملی مهارت انجام شد:
دیدار رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نی ریز با فرماندار
رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نی ریز، به مناسبت هفته ملی مهارت با مراد هدایت فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای نی ریز، در این دیدار ابتدا مهدی مرادی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گزارشی از اقدامات این مرکز در راستای ارائه آموزشهای مهارتی به کاراموزان ارائه نمود.
 ٠٨:٠٣ - چهارشنبه ١٣ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در ادامه بزرگداشت برنامه های هفته ملی مهارت:
کتابخانه مشارکتی «مهارت» در شهرستان آباده افتتاح شد
در راستای اجرای تفاهمنامه همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی فارس و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، کتابخانه مشارکتی «مهارت» در شهرستان آباده افتتاح شد.
 ١١:٥٩ - سه شنبه ١٢ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس صورت پذیرفت:
افتتاح همزمان 15 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در سطح استان فارس
همزمان با ششمین روز از هفته ملی مهارت 15 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در سطح استان با حضور عبدالرضا قاسمپور، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس به صورت وب کنفرانس افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس در مراسمی که به همین منظور در محل آموزشگاه آزاد استیلا مهر سازه در شیراز برگزار شد معاون استاندار فارس ضمن اشاره به نقش بسیار مهم آموزش های مهارتی در توسعه کشور گفت: کار بدون علم کم اثر است اما، علم بدون کار بی اثر است.
 ١٢:٤٦ - چهارشنبه ٦ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون استاندار فارس:
ارائه برخی از آموزش های مهارتی به رونق شهر و استان کمک می کند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس در آئین افتتاح آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای رواق در شیراز گفت: ارائه برخی از آموزش های مهارتی از جمله آموزش های حوزه صنایع غذایی و صنایع دستی به رونق هر چه بیشتر شهر شیراز و استان فارس کمک می کند.
 ١٥:١٦ - سه شنبه ٥ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر کوشکی در مراسم افتتاح 3 مرکز جوار کارگاهی در شیراز:
تنها کانونی که در کشور بصورت رسمی و متعهدانه خلاء مهارتی کارجویان را برطرف مینماید سازمان آموزش فنی و حرفه ای است
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس همزمان با چهارمین روز از هفته ملی مهارت 3 مرکز جوار کارگاهی کارخانجات فاتح صنعت کیمیا، قصر بازی پارسیان و سامانه های نوین افزا افتتاح شد. در آیین های افتتاح این سه کارگاه جوار که با حضور محمدرضا امیری، فرماندار شیراز، حشمت کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، جمعی از مسئولان و مدیران عامل کارخانجات یاد شده برگزار گردید، دکتر کوشکی گفت: تنها کانونی که در کشور بصورت رسمی و متعهدانه خلاء مهارتی کارجویان را برطرف می نماید سازمان آموزش فنی و حرفه ای است.
 ١٤:١٦ - دوشنبه ٤ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سومین روز از هفته مهارت صورت پذیرفت:
افتتاح کارگاه صنایع تبدیلی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شیراز
بر اساس نیاز سنجی صورت پذیرفته از مشاغل حال حاضر بازار کار، کارگاه آموزشی صنایع تبدیلی کشاورزی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شیراز روز گذشته با حضور جمعی از مسئولان راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس در این کارگاه آموزشی رشته هایی نظیر خشک کردن انواع میوه و سبزیجات، بسته بندی انواع خشکبار، تولید کننده اسانس و عرقیات گیاهان دارویی به جویندگان مهارت آموزش داده می شود.
 ١٥:٠٤ - يکشنبه ٣ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز نخستین لیگ کشوری طلا و جواهر در شیراز
نخستین لیگ کشوری طلا و جواهر همزمان با سومین روز از هفته مهارت و با حضور جمعی از مسئولان آموزش فنی و حرفه ای فارس شروع شد. مهدی غریب زاده، دبیر اجرایی این مسابقات در گفتگویی با روابط عمومی اداره کل بیان داشت: این مسابقات بصورت لیگ در قالب 12 مسابقه برگزار می گردد؛ به نحوی که شروع هر دوره پانزدهم و پایان هر مرحله...
 ١٥:٠٣ - يکشنبه ٣ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>