آرشیو اخبار


انتخاب مربی آموزش فنی و حرفه ای استان فارس به عنوان فعال عرصه مهارت آموزی در سطح کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس، در مراسمی که با حضور زاهدی وفا، مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرارسیدن هفته ملی مهارت برگزار شد از علی رضایی، مربی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خرامه به عنوان فعال عرصه مهارت آموزی تقدیر به عمل آمد.
 ٠٩:١٧ - چهارشنبه ١٩ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کازرون خبر داد:
دریافت 3 دستگاه فیلتر CGS هیترومیترینگ از شرکت گاز و استقرار در قطب آموزش نفت و گاز جنوب کشور
باقریه، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کازرون در گفتگویی با روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس اظهار داشت: پس از ماه ها تلاش و هماهنگی با مدیران ارشد شهرستان مجوز انتقال و تحویل 3دستگاه فیلتر CGS هیترومیترینگ از شرکت گاز انجام گردید و در قطب آموزش نفت و گاز جنوب کشور، کارگاه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کازرون مستقر گردید.
 ١٢:٠٢ - چهارشنبه ١٢ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسابقات آزاد مهارت در زندان‌های فارس برگزار می‌شود
در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی و حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه بویژه زندانیان و نقش بی بدیل مهارت آموزی در عدم بازگشت به زندان افراد مهارت دیده، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس با همکاری اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی استان فارس اقدام به برگزاری مسابقات آزاد مهارت ویژه زندانیان می نماید. به گزاش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس،...
 ١٢:٣٧ - سه شنبه ١١ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس:
رویکرد آموزش های فنی و حرفه ای در استان فارس توجه ویژه به آینده مشاغل و مشاغل آینده است
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس، همزمان با برگزاری جشنواره ملی مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به صورت متناظر و برخط مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، معاونین، روسای ادارات و داحدهای داخلی اداره کل و نیز جمعی از شرکای اجتماعی و ذینفعان بخش خصوصی در این نشست حضور یافتند.
 ١٣:٠٨ - دوشنبه ١٠ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس در نشست خبری هفته مهارت:
فرهنگ سازی آموزش های مهارتی از موارد کلیدی تحقق شعار سال است
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس رهام کیائی، در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه در محل اداره کل با اشاره به نامگذاری سال به نام " تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی" توسط رهبر معظم انقلاب گفت: فرهنگ سازی، ترویج و تقویت آموزش های مهارتی از موارد کلیدی و مهم در تحقق شعار امسال به شمار می آید.
 ١٠:٤٩ - پنج شنبه ٣٠ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
ترویج آموزش های فنی و حرفه ای توسط ائمه جمعه استان فارس در خطبه های نماز جمعه
رهام کیائی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس و هئیت همراه با حجت الاسلام حاجی پور مدیر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه فارس دیدار و گفتگو کرد.
 ١٦:٥٣ - يکشنبه ٢٦ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن به مناسبت عید غدیر جهت فرزندان پرسنل آموزش فنی و حرفه ای شیراز
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس، صبح امروز همزمان با دهه کرامت و امامت جشنی به مناسبت عید غدیر برای فرزندان همکاران اداره کل و مراکز شیراز در مکان سالن حافظ اداره کل برگزار شد.
 ١٦:٥٢ - يکشنبه ٢٦ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرپایی میز خدمت در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
ضمن گرامیداشت دهه کرامت و امامت و حسب تاکید استاندار فارس، دکتر ایمانیه میز خدمت در لابی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس برپا شد.
 ١٦:٥٠ - يکشنبه ٢٦ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>