" حمایت از کالای ایرانی "                       

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور اخلاقي سازمان|English
جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار مهم


شهادت هم وطنان عزیز در حادثه تروریستی اهواز را تسلیت عرض می نماییم
شهادت هم وطنان عزیز در حادثه تروریستی اهواز را تسلیت عرض می نماییم
 ١٢:١٨ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در 4 ماهه نخست سال جاری رقم خورد؛ افزایش 360 درصدی آموزش های مهارتی در حوزه انرژی‌های تجدید پذیر
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از افزایش 360 درصدی آموزش های مهارتی در حوزه انرژی تجدیدپذیر در 4 ماهه نخست سال جاری نسبت به کل سال گذشته خبر داد.
 ٠٩:١٨ - شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد
فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد
 ١٦:١٣ - سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسنی بند پی در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اصفهان : با امکانات ، زیر ساخت ها و ظرفیت های کشور از این شرایط عبور می کنیم
سرپرست وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : طبق فرمایشات مقام معظم رهبری دولت توان اداره کشور را در شرایط موجود دارد و با تکیه بر إمکانات ، زیر ساخت ها و ظرفیت های کشوراز این شرایط نیزعبور می کنیم.
 ١٢:٥٣ - پنج شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:اهداف سازمان با بهره گیری از توانمندی نیروی انسانی محقق می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست هم اندیشی مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای مناطق 6و7 کشور با بیان اینکه کارکنان این سازمان خلاق، روشنفکر و توانمند هستند، گفت: اهداف سازمان با بهره گیری از توانمندی نیروی انسانی محقق می شود.
 ١٠:٣٧ - پنج شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور تأکید کرد: تجربیات موفق استان ها براساس توانمندی های منطقه ای شناسایی و ارزش گذاری شود
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در همايش هم انديشي و تعاملات منطقه اي ادارات كل مناطق 4 و 5 کشور در استان اصفهان بر شناسایی و ارزش گذاری برنامه ها و تجربیات موفق استان ها بر اساس ظرفیت ها و توانمندی های منطقه ای تأکید کرد.
 ١٠:٥٣ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:رویکرد پژوهشی در کیفیت و اثربخشی آموزش های فنی و حرفه ای تأثیر بسزایی دارد
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در همایش هم اندیشی و تعاملات منطقه ای ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای مناطق 4 و 5 کشور در استان اصفهان گفت: رویکرد پژوهشی در آموزش های فنی و حرفه ای می تواند در کیفیت بخشی و اثربخشی این آموزش ها تأثیر بسزایی داشته باشد.
 ١٠:٤٩ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار دومین فراخوان همفکری و تشریک مساعی کنشگران عرصه مهارت آموزی
همواره بر این عقیده بوده و هستم که مسایل حوزه ی مهارت آموزی کشورمان جز از رهگذر تشریک مساعی همه کنشگران این عرصه قابل حل نیست. با هم اندیشیدن به موضوعات و مسایل مهارت آموزی کشور، گذشته از آنکه سبب اتخاذ تصمیم ها و اقدامات خردمندانه در این مسیر می شود، به شکل گیری اراده جمعی و همیاری برای غلبه بر موانع پیش رو منتهی شده و موجب احساس مسئولیت جمعی در تحقق اهداف و پاسداشت دستاوردهایمان می شود. اولین گزارش برنامه ی مشورت عمومی تحت عنوان « ما خانواده آموزش فنی و حرفه ای 1 » ، ماحصل هم اندیشی در موضوع مأموریت هایی بود که به سازمان محول شده بود و راهگشای دشواری های زیادی بود. بدین وسیله بار دیگر از همه همکارانی که در این هم اندیشی شریک شدند قدردانی می کنم.
 ١٦:٣٥ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست مشترک جمعی از مسئولان فعلی و سابق سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛
راهکارهای برون رفت از مسائل پیش روی آموزش های مهارتی بررسی شد
در نشست مشترک جمعی از مسئولان فعلی و سابق سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور راهکارهای برون رفت از مسائل پیش روی آموزش های مهارتی مطرح شد.
 ١٦:٠٥ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
محسنی بند پی در نشست شورای اشتغال خوزستان اعلام کرد: برنامه ریزی درچهار بُعد اساسی حوزه اشتغال کشور
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : در حوزه اشتغالزایی کشور در چهار بُعد اساسی برنامه ریزی شده است و در شرایط رکود باید اشتغالزایی حوزه خدمات را افزایش دهیم چون سهل الوصول تر است.
 ١٢:٤٨ - سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

صفحه اصلي|معرفي سازمان|پست الكترونيكي|تربيت مربي|منشور اخلاقي سازمان|English
بازديدکنندگان اين صفحه: 6565108 | بازديدکنندگان امروز: 76379 | کل بازديدکنندگان: 98814473 | بازديدکنندگان آنلاين: 50 | زمان بارگزاري صفحه: 0.3900 ثانيه