اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
اخبار > انتصاب رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای تکنولوژی اطلاعات شیراز


انتصاب رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای تکنولوژی اطلاعات شیراز

بر اساس ابلاغی از سوی دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، بهروز رستمی به عنوان رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای تکنولوژی اطلاعات شیراز منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس مراسم معارفه بهروز رستمی و تکریم از خدمات سید مسعود موسوی، رییس سابق مرکز با حضور مجید زارعی، معاون اداری پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، مسلم ایزدی، معاون برنامه ریزی اداره کل و جمعی از کارکنان مرکز آی تی برگزار شد.
در بخشی از ابلاغ رستمی آمده است: توفیق خدمتگزاری به جوانان این مرز و بوم جایگاهی بس ارزشمند و تعهد برانگیز است علی الخصوص خدمت در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که متولی امر مهارت آموزی به تمامی اقشار جامعه می باشد. به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تکنولوژی اطلاعات شیراز منصوب می شوید. از درگاه احدیت توفیق روز افزونتان را خواستارم.
بهروز رستمی یکی از کارکنان باتجربه و با سوابق کاری متعدد بوده و پیش از این در مسئولیت هایی از جمله رییس اداره امور عمومی و پشتیبانی فارس، معاون اداری پشتیبانی استان بوشهر و ریاست مرکز آی تی بوشهر مشغول خدمت بوده است.


خروج