اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
اخبار > انتصاب رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کازرون


انتصاب رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کازرون

بر اساس ابلاغی از سوی دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، سیروس باقریه به عنوان رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کازرون منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس مراسم معارفه سیروس باقریه و تکریم از خدمات هاشم خدایاری، رییس سابق مرکز با حضور مجید زارعی، معاون اداری پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، اردشیر بهزادی، رییس حراست اداره کل، علی مظفری، فرماندار ویژه شهرستان و جمعی از کارکنان مرکز برگزار شد.
در بخشی از ابلاغ باقریه آمده است: توفیق خدمتگزاری به جوانان این مرز و بوم جایگاهی بس ارزشمند و تعهد برانگیز است علی الخصوص خدمت در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که متولی امر مهارت آموزی به تمامی اقشار جامعه می باشد. به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کازرون منصوب می شوید. از درگاه احدیت توفیق روز افزونتان را خواستارم.
سیروس باقریه یکی از کارکنان باتجربه و با سابقه بوده و پیش از این به عنوان مربی برق مرکز آموزش فنی و حرفه ای کازرون مشغول به خدمت بوده است. وی همچنین بیش از 5 سال به عنوان نماینده مربیان استان فارس در شورای برنامه ریزی اداره کل حضور داشته است.


خروج