اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
اخبار > تجدید پیمان مسئولان و بسیجیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با شهدا


تجدید پیمان مسئولان و بسیجیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با شهدا

مراسم یوم الله ۱۲ بهمن، سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و تجدید میثاق با امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای دوران‌ انقلاب و دفاع مقدس روز گذشته در گلزار شهدای شیراز با حضور مسئولان و جمعی از بسیجیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس با همراهی کارکنان سایر ادارات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس سردار ید الله بوعلی در این مراسم گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام (ره) با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» آغاز شد.
فرمانده سپاه فجر فارس با طرح این سوال که آیا انقلاب اسلامی پس از چهار دهه به شعارهای خود عمل کرده است یا خیر افزود: آنچه که در چند دهه گذشته شاهد هستیم این است که این نظام متفاوت با همه انقلاب‌ها توانسته هر روز استقلال خود را محکم‌تر از روز قبل به دنیا نشان داده و ثابت کند که بدون اتکا به قدرت‌های شیطانی می‌تواند خود را در جهان مطرح و استقلالش را حفظ کند.
سردار بوعلی با تاکید براینکه، پا فشاری بر اهداف و آرمانهای نظام و انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس به خوبی اثبات شد، آزادی را همواره یکی از شعارهای نظام اسلامی ایران دانست و گفت: البته همه دنیای غرب همواره شعار دموکراسی داده‌اند اما هیچ وقت به آن عمل نکرده‌اند و آزادی ملت‌های مظلوم دنیا را نادیده گرفته‌اند و دست به هر جنایتی زده‌اند.
فرمانده سپاه فجر فارس ادامه داد: این نظام به نام اسلام، انقلاب کرد و شعار انقلاب شعار دین و قرآن بود و آنچه که دین برای او تعیین تکلیف کرده بود در عرصه میدان واقعی ثابت کرد. در پایان این مراسم قبور مطهر شهدا غبار روبی، گل آرایی و عطر افشانی شد.


خروج