" قیمت و اهمیت کار،به نتایج آن است (حضرت محمد ص "

دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦ سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال English صفحه اصلي | تماس با ما | منشور اخلاقی -
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • افتتاح یکی از جامع ترین مراکز خیریه کشور در شهرستان داراب
  یکی از جامع ترین مراکز خیریه کشور با نام دست های مهربان حاج بهمنی و پسران با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان داراب استان فارس افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به نقل از خبرگزاری ایرنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پنجشنبه گذشته در آیین افتتاح این مرکز خیریه بیان داشت: این مرکز را حاج غلامرضا بهمنی یکی از خیران شهرستان داراب با هزینه 60 میلیارد ریال ساخته است.

 • مدل مدیریت آموزشهای مهارتی در حال تغییر است
  دکتر سلیمان پاک سرشت در جلسه شورای اداری آموزش فنی و حرفه ای فارس گفت: با شناخت فضای کسب و کار در جامعه و توسعه آموزش های کار آفرینی بایستی آموزش های مهارتی را به سمت اشتغال زایی سوق دهیم.

 • مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان؛ دستگاه شایسته تقدیر در توسعه و ترویج فرهنگ نماز
  در سومین همایش استانی نماز با حضور نمایندگانی از تمامی دستگاه های اجرایی استان، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه در بسط و گسترش فرهنگ نماز معرفی شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، در این مراسم که با حضور رضایی، نماینده رییس جمهور در امر نماز، تبادار، استاندار فارس،رضوی اردکانی، امام جمعه موقت شیراز و جمعی از مسئولان برگزار شد، دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس لوح تقدیر مجموعه را از دستان استاندار فارس دریافت کرد.

 • سومین جشنواره پیوند فرهنگ اقوام پارس
  سومین جشنواره پیوند فرهنگ اقوام پارس

 • پیام تبریک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به میمنت فرا رسیدن میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام(ص)
  میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و سلاله برومندش حضرت امام جعفر‌صادق(ع) و فرا رسیدن هفته مبارک وحدت را بحضور خانواده محترم آموزش فنی و حرفه ای فارس در بخش دولتی و خصوصی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. تولد پیامبر عظیم الشان اسلام نقطه عطفی در نتیجه بخشی به رسالت انبیاء وآغاز تحولی شگرف در مسیر تکامل بشریت بشمار می آید که میطلبد همه ما با پیروی از دستورات کتاب مقدس قرآن و درس آموزی از ابعاد شخصیتی این پیامبر بزرگ در مسیر تقویت حکمت اسلامی، معرفت انسانی، اخلاق نبوی و ایجاد بستر علم و دانائی گامهای اساسی برداریم و بی تردید این امور رسالت ما را بعنوان یک مجموعه آموزشی که مسئولیت مهارت آموزی به جوانان و مردم عزیزمان را عهده دار است در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و انسانی حساس تر و سنگین تر مینماید.

 • اولویتها و طرح های پژوهشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس 1396
  اولویتها و طرح های پژوهشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس 1396

 • بازدید استاندار فارس از غرفه دستاوردهای پژوهشی آموزش فنی و حرفه ای فارس
  مهندس تبادار، استاندار فارس با همراهی معاونین و جمعی از مسئولان استانی از غرفه دستاوردهای پژوهشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، این بازدید در حاشیه مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر استان در محل سالن اجتماعات مجتمع خدمات رفاهی دانشگاه شیراز صورت پذیرفت.

 • اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس میزبان نشست شورای هماهنگی دستگاههای اجرائی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان
  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس میزبان نشست شورای هماهنگی دستگاههای اجرائی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور مدیران کل و روسای دستگاههای مربوطه شد.نیازسنجی های آموزشی مبتنی بر نیاز بازار کار ساختار آموزشهای فنی و حرفه ای را متحول میکند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و هیات همراه به اتفاق حسینی فرماندار ، مدیران دستگاههای اجرائی و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رستم در نشست شورای مهارت آن شهرستان حضور یافتند
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در شورای مهارت شهرستان رستم فرا رسیدن ایام محرم و شهادت مظلومانه امام سوم شیعیان و یاران صدیق ایشان را تسلیت گفته و افزود شوراهای مهارت تا کنون در 26 شهرستان استان تشکیل و برنامه ریزی در راستای ارائه آموزشهای مهارتی با هدف تامین نیاز واقعی بازار کار و هم افزائی دستگاههای اجرائی و آموزشی مرتبط با امر اشتغال در دستور کار این شورا ها قرار گرفته است که در این راستا توفیقات قابل توجهی حاصل گردیده است که همین رسالت نیز میبایست در محتوای حرکت شورای مهارت این شهرستان با محوریت و ریاست فرماندار و پیگیریهای رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رستم بعنوان دبیر شورای مهارت شهرستان قرار گیرد.
کوشکی در ادامه اذعان داشت که تنوع جامعه هدف یکی از ویژگیهای منحصر بفرد نظام آموزشهای فنی و حرفه ای در مقایسه با سایر نظامهای آموزشی است که این امر برنامه ریزی و ارائه آموزش را برای همه اقشار جامعه در تمامی سطوح در بر میگیرد و در واقع فرصتی است که شورای مهارت این شهرستان میتواند به واسطه آن تمامی کارجویان و حتی شاغلینی که نیاز به مهارت آموزی و. تثبیت موقعیت شغلی دارند را پوشش داده و موضوع اشتغالزائی را با مهارت آموزی مبتنی بر تقاضا محوری و تامین نیاز بازار کار مدیریت نمایند.
درادامه این نشست حسینی فرماندار رستم از برگزاری نشست شورای مهارت شهرستان ابراز خشنودی و از دستاوردها و توجه و تلاش مدیرن استانی و شهرستانی در حوزه آموزشهای فنی و حرفه ای با رویکرد ایجاد ظرفیت و فرصت های شغلی تقدیر نمود.
ایشان در ادامه نیاز سنجی آموزشی و شناسایی دقیق فرصت های شغلی در سطح جامعه بومی شهرستان را بعنوان اولین دستور کار این شورا برشمرده و افزود بدون شک نیازسنجی های آموزشی مبتنی بر نیاز بازار کار ساختار آموزشهای فنی و حرفه ای را متحول میکند و این امر میتواند افقی روشن برای حرکت به سمت ارائه خدمات منتج به اشتغال در سطح شهرستان و حتی استان را پیش روی ما ترسیم نماید چراکه یکی ار علل عمده بیکاری در سطح جامعه عدم توجه به عامل مهارت آموزی و توانمند سازی نیروی کار ماهر میباشد.
حسینی در ادامه نسبت به بروز رسانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای رستم و تامین تجهیزات مورد نیاز و تعریف دوره های آموزشی جدید که در آینده مورد اجماع این شورا خواهد بود پیشنهاداتی ارائه نمود که در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.
شایان ذکر است که دیدار با امام جمعه شهرستان، بازدید از کارگاههای آموزشی و پروژه های مرکز از دیگر برنامه های مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و هیات همراه در این سفر یکروزه بود.


خروج
دفترچه سه ماهه سوم 1396
آگهی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس
مشخصات تین کلاینت
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نماهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
تلفن گويا 167
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image1 image2 image3 image4 image5
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندی آزمون عملی

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکایات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرایند ثبت نام در دوره آموزشی

فرایند معرفی به آزمون

فرایند بت نام آزمونهای ادواری

فرایند ارسال و پیگیری شکایات

فرایند ارسال و پیگیری پیشنهادات

فرایند اخذ و تمدید پروانه تاسیس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1415909 | بازديدکنندگان امروز:1600 | کل بازديدکنندگان:2690493 | بازديدکنندگان آنلاين:4 | زمان بارگزاري صفحه:0.4249
| تاریخ آخرین بروز رسانی:دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦