" قیمت و اهمیت کار،به نتایج آن است (حضرت محمد ص "

شنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٧ سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال English صفحه اصلي | تماس با ما | منشور اخلاقی -
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • متن پیام تبریک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به میمنت فرا رسیدن سال 1397
  همکاران محترم خانواده بزرگ آموزش فنی و حرفه ای استان فارس در بخش دولتی و خصوصی ، زندگی همواره سرشار از فرصت هائی است که دست به دست هم میدهند تا سرنوشت هائی را بیافرینندکه مسیر یک تاریخ را رقم میزنند و هرآن زمان که به پشتوانه فرصت ها، افقی روشن را درپیش روی جامعه انسانی ترسیم کنیم بی تردید حسی ماندگار در برگ های تاریخمان رقم زده ایم و همانا خدمتگزاری شما درپیشگاه پروردگار و در مسیر تعالی مردم عزیز این مرزو بوم برآیندی ماندگار و ارزشمند را تا همیشه از شما بر جای خواهد گذارد (انشاء ا...).

 • تاثیر آموزش های مراکز فنی و حرفه ای باید در بازار کار ملموس باشد
  استاندار فارس گفت: در ارزیابی فعالیت های مراکز آموزش فنی و حرفه ای نباید تنها کمیت ملاک قرار گیرد بلکه باید دقت کرد که تاثیر آموزش های این مراکز در بازار کار، حوزه صنعت و صنوف مختلف ملموس باشد.

 • مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس : هر ایرانی بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم از آموزشهای فنی و حرفه ای بهره مند بوده است
  همزمان با فرا رسیدن ایام ا.. دهه مبارک فجر، دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و هیات همراه با سرکار خانم معلم مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس و کارشناسان آن مجموعه در راستای ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای و تقویت آموزشهای مهارتی در حوزه آسیب های اجتماعی دیدار و گفتگو کردند.

 • افتخار آفرینی شرکت کنندگان استان فارس در ششمین مسابقات سراسری قرآن سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
  ششمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با معرفی نفرات برتر در رشته های مختلف به کار خود پایان داد.

 • افتتاح یکی از جامع ترین مراکز خیریه کشور در شهرستان داراب
  یکی از جامع ترین مراکز خیریه کشور با نام دست های مهربان حاج بهمنی و پسران با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان داراب استان فارس افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به نقل از خبرگزاری ایرنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پنجشنبه گذشته در آیین افتتاح این مرکز خیریه بیان داشت: این مرکز را حاج غلامرضا بهمنی یکی از خیران شهرستان داراب با هزینه 60 میلیارد ریال ساخته است.

 • مدل مدیریت آموزشهای مهارتی در حال تغییر است
  دکتر سلیمان پاک سرشت در جلسه شورای اداری آموزش فنی و حرفه ای فارس گفت: با شناخت فضای کسب و کار در جامعه و توسعه آموزش های کار آفرینی بایستی آموزش های مهارتی را به سمت اشتغال زایی سوق دهیم.

 • مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان؛ دستگاه شایسته تقدیر در توسعه و ترویج فرهنگ نماز
  در سومین همایش استانی نماز با حضور نمایندگانی از تمامی دستگاه های اجرایی استان، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه در بسط و گسترش فرهنگ نماز معرفی شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، در این مراسم که با حضور رضایی، نماینده رییس جمهور در امر نماز، تبادار، استاندار فارس،رضوی اردکانی، امام جمعه موقت شیراز و جمعی از مسئولان برگزار شد، دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس لوح تقدیر مجموعه را از دستان استاندار فارس دریافت کرد.

 • اولویتها و طرح های پژوهشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس 1396
  اولویتها و طرح های پژوهشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس 1396نیازسنجی های آموزشی مبتنی بر نیاز بازار کار ساختار آموزشهای فنی و حرفه ای را متحول میکند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و هیات همراه به اتفاق حسینی فرماندار ، مدیران دستگاههای اجرائی و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رستم در نشست شورای مهارت آن شهرستان حضور یافتند
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در شورای مهارت شهرستان رستم فرا رسیدن ایام محرم و شهادت مظلومانه امام سوم شیعیان و یاران صدیق ایشان را تسلیت گفته و افزود شوراهای مهارت تا کنون در 26 شهرستان استان تشکیل و برنامه ریزی در راستای ارائه آموزشهای مهارتی با هدف تامین نیاز واقعی بازار کار و هم افزائی دستگاههای اجرائی و آموزشی مرتبط با امر اشتغال در دستور کار این شورا ها قرار گرفته است که در این راستا توفیقات قابل توجهی حاصل گردیده است که همین رسالت نیز میبایست در محتوای حرکت شورای مهارت این شهرستان با محوریت و ریاست فرماندار و پیگیریهای رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رستم بعنوان دبیر شورای مهارت شهرستان قرار گیرد.
کوشکی در ادامه اذعان داشت که تنوع جامعه هدف یکی از ویژگیهای منحصر بفرد نظام آموزشهای فنی و حرفه ای در مقایسه با سایر نظامهای آموزشی است که این امر برنامه ریزی و ارائه آموزش را برای همه اقشار جامعه در تمامی سطوح در بر میگیرد و در واقع فرصتی است که شورای مهارت این شهرستان میتواند به واسطه آن تمامی کارجویان و حتی شاغلینی که نیاز به مهارت آموزی و. تثبیت موقعیت شغلی دارند را پوشش داده و موضوع اشتغالزائی را با مهارت آموزی مبتنی بر تقاضا محوری و تامین نیاز بازار کار مدیریت نمایند.
درادامه این نشست حسینی فرماندار رستم از برگزاری نشست شورای مهارت شهرستان ابراز خشنودی و از دستاوردها و توجه و تلاش مدیرن استانی و شهرستانی در حوزه آموزشهای فنی و حرفه ای با رویکرد ایجاد ظرفیت و فرصت های شغلی تقدیر نمود.
ایشان در ادامه نیاز سنجی آموزشی و شناسایی دقیق فرصت های شغلی در سطح جامعه بومی شهرستان را بعنوان اولین دستور کار این شورا برشمرده و افزود بدون شک نیازسنجی های آموزشی مبتنی بر نیاز بازار کار ساختار آموزشهای فنی و حرفه ای را متحول میکند و این امر میتواند افقی روشن برای حرکت به سمت ارائه خدمات منتج به اشتغال در سطح شهرستان و حتی استان را پیش روی ما ترسیم نماید چراکه یکی ار علل عمده بیکاری در سطح جامعه عدم توجه به عامل مهارت آموزی و توانمند سازی نیروی کار ماهر میباشد.
حسینی در ادامه نسبت به بروز رسانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای رستم و تامین تجهیزات مورد نیاز و تعریف دوره های آموزشی جدید که در آینده مورد اجماع این شورا خواهد بود پیشنهاداتی ارائه نمود که در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.
شایان ذکر است که دیدار با امام جمعه شهرستان، بازدید از کارگاههای آموزشی و پروژه های مرکز از دیگر برنامه های مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و هیات همراه در این سفر یکروزه بود.


خروج
آگهی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس
مشخصات تین کلاینت
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نماهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
اطلاعیه شماره 4 قطار شهری
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
تلفن گويا 167
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image1 image2 image3 image4 image5
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندی آزمون عملی

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکایات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرایند ثبت نام در دوره آموزشی

فرایند معرفی به آزمون

فرایند بت نام آزمونهای ادواری

فرایند ارسال و پیگیری شکایات

فرایند ارسال و پیگیری پیشنهادات

فرایند اخذ و تمدید پروانه تاسیس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1492454 | بازديدکنندگان امروز:350 | کل بازديدکنندگان:2842424 | بازديدکنندگان آنلاين:5 | زمان بارگزاري صفحه:0/3160
| تاریخ آخرین بروز رسانی:شنبه ٠٤ فروردين ١٣٩٧