" قیمت و اهمیت کار،به نتایج آن است (حضرت محمد ص "

سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦ سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال English صفحه اصلي | تماس با ما | منشور اخلاقی -
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • کسب رتبه شایسته تقدیر ویژه در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در بین دستگاههای اجرایی استان
  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس ، پس از ارزیابی های سالیانه توسط هیات داوری ستاد اقامه نماز استان و بر اساس اعلام این ستاد، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس برای دومین سال متوالی عنوان دستگاه برتر و شایسته تقدیر ویژه در بین دستگاههای اجرائی استان فارس در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز را کسب نمود.

 • بازدید مسئولان و کارشناسان آموزش فنی و حرفه ای فارس از مسابقات جهانی مهارت
  به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس تیمی متشکل از 50 نفر از مسئولان، کارشناسان و مربیان آموزش فنی و حرفه ای فارس از روند اجرای مسابقات جهانی مهارت در کشور امارات متحده عربی؛ شهر ابوظبی بازدید کردند.

 • دکتر افضلی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی: آموزشهای فنی و حرفه ای بهترین فرصت برای فارغ التحصیلان دانشگاهی با هدف پیوستن به بازار کار است
  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر افضلی نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی در محل اداره کل با دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در خصوص تقویت آموزشهای فنی و حرفه ای در سطح استان و آن شهرستان مبتنی بر نیازهای بومی و منطقه ای دیدار و گفتگو کرد.

 • معاون هماهنگی سپاه فجر استان فارس : ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای و ایجاد فرصت های شغلی مصداق بارزی از تلاش در دفاع از حریم کشور است
  همزمان با تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم محسن حججی، همایش " شهدا، طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر" همراه با تجلیل از خانواده های معظم شهدای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با حضور سرهنگ کوشکی معاون هماهنگی سپاه فجر استان، مهدوی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس، سرهنگ امیری و سرهنگ باقری از فرماندهان بسیج ادارات، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به اتفاق مدیران ستادی اداره کل ، روسا و کارکنان مراکز آموزش فنی و حرفه ای شیراز به میزبانی اداره کل برگزار گردید.

 • دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با رییس مجمع نمایندگان استان فارس
  حشمت کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس روز گذشته با دکتر علوی، رییس مجمع نمایندگان مجلس استان فارس دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس در این دیدار که در محل دفتر مدیر کل استان برگزار شد مطالب و مباحث مختلف مهارتی مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 • نسخه شفا بخش امروز کشور های توسعه یافته، آموزشهای مهارتی است
  همزمان با آغاز هفته مهارت مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر شیراز گفت: نسخه شفا بخش کشور های توسعه یافته توجه ویژه به مقوله کار آفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای است در حالی که ما در کشور بیشتر کارشناس پرورش می دهیم.نیازسنجی های آموزشی مبتنی بر نیاز بازار کار ساختار آموزشهای فنی و حرفه ای را متحول میکند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و هیات همراه به اتفاق حسینی فرماندار ، مدیران دستگاههای اجرائی و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رستم در نشست شورای مهارت آن شهرستان حضور یافتند
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در شورای مهارت شهرستان رستم فرا رسیدن ایام محرم و شهادت مظلومانه امام سوم شیعیان و یاران صدیق ایشان را تسلیت گفته و افزود شوراهای مهارت تا کنون در 26 شهرستان استان تشکیل و برنامه ریزی در راستای ارائه آموزشهای مهارتی با هدف تامین نیاز واقعی بازار کار و هم افزائی دستگاههای اجرائی و آموزشی مرتبط با امر اشتغال در دستور کار این شورا ها قرار گرفته است که در این راستا توفیقات قابل توجهی حاصل گردیده است که همین رسالت نیز میبایست در محتوای حرکت شورای مهارت این شهرستان با محوریت و ریاست فرماندار و پیگیریهای رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رستم بعنوان دبیر شورای مهارت شهرستان قرار گیرد.
کوشکی در ادامه اذعان داشت که تنوع جامعه هدف یکی از ویژگیهای منحصر بفرد نظام آموزشهای فنی و حرفه ای در مقایسه با سایر نظامهای آموزشی است که این امر برنامه ریزی و ارائه آموزش را برای همه اقشار جامعه در تمامی سطوح در بر میگیرد و در واقع فرصتی است که شورای مهارت این شهرستان میتواند به واسطه آن تمامی کارجویان و حتی شاغلینی که نیاز به مهارت آموزی و. تثبیت موقعیت شغلی دارند را پوشش داده و موضوع اشتغالزائی را با مهارت آموزی مبتنی بر تقاضا محوری و تامین نیاز بازار کار مدیریت نمایند.
درادامه این نشست حسینی فرماندار رستم از برگزاری نشست شورای مهارت شهرستان ابراز خشنودی و از دستاوردها و توجه و تلاش مدیرن استانی و شهرستانی در حوزه آموزشهای فنی و حرفه ای با رویکرد ایجاد ظرفیت و فرصت های شغلی تقدیر نمود.
ایشان در ادامه نیاز سنجی آموزشی و شناسایی دقیق فرصت های شغلی در سطح جامعه بومی شهرستان را بعنوان اولین دستور کار این شورا برشمرده و افزود بدون شک نیازسنجی های آموزشی مبتنی بر نیاز بازار کار ساختار آموزشهای فنی و حرفه ای را متحول میکند و این امر میتواند افقی روشن برای حرکت به سمت ارائه خدمات منتج به اشتغال در سطح شهرستان و حتی استان را پیش روی ما ترسیم نماید چراکه یکی ار علل عمده بیکاری در سطح جامعه عدم توجه به عامل مهارت آموزی و توانمند سازی نیروی کار ماهر میباشد.
حسینی در ادامه نسبت به بروز رسانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای رستم و تامین تجهیزات مورد نیاز و تعریف دوره های آموزشی جدید که در آینده مورد اجماع این شورا خواهد بود پیشنهاداتی ارائه نمود که در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.
شایان ذکر است که دیدار با امام جمعه شهرستان، بازدید از کارگاههای آموزشی و پروژه های مرکز از دیگر برنامه های مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و هیات همراه در این سفر یکروزه بود.


خروج
دفترچه سه ماهه سوم 1396
آگهی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس
مشخصات تین کلاینت
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نماهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
تلفن گويا 167
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image1 image2 image3 image4 image5
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندی آزمون عملی

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکایات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرایند ثبت نام در دوره آموزشی

فرایند معرفی به آزمون

فرایند بت نام آزمونهای ادواری

فرایند ارسال و پیگیری شکایات

فرایند ارسال و پیگیری پیشنهادات

فرایند اخذ و تمدید پروانه تاسیس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1355314 | بازديدکنندگان امروز:102 | کل بازديدکنندگان:2578156 | بازديدکنندگان آنلاين:3 | زمان بارگزاري صفحه:0.4990
| تاریخ آخرین بروز رسانی:سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦