" ( قیمت و اهمیت کار،به نتایج آن است (حضرت محمد ص "

جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧ سال حمایت از کالای ایرانی English صفحه اصلي | تماس با ما | منشور اخلاقی -
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • آغازمسابقات ملی مهارت از۲۳تیر/اعزام برگزیدگان به مسابقات۲۰۱۹روسیه
  معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان فنی و حرفه ای از آغاز برگزاری مسابقات ملی مهارت از ۲۳تیرماه خبرداد و گفت: مهارت آموزان برگزیده به مسابقات جهانی ۲۰۱۹ روسیه اعزام می‌شوند.

 • تفاهم نامه طرح تجاری سازی و آموزشی سامانه قفل مرکزی خودرو توسط دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس
  با حضور استاندار فارس در آئین رو نمایی از نخستین رویداد فناورانه استان، از دو طرح تولید بومی پهپاد نانو کامپوزیت و سامانه قفل مرکزی خودرو با فناوری رمز نگاری، رو نمایی و تفاهم نامه طرح تجاری سازی و آموزشی سامانه قفل مرکزی خودرو توسط دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و مدیران ارشد دو دستگاه دیگر در حضور استاندار فارس امضاء شد.

 • سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان های استان فارس
  دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ششمین بار در دولت تدبیر و امید و برای دیدار با مردم و بویژه جامعه کارگری و کارفرمایی، کارآفرینان، تعاونگران و متولیان آموزش های مهارتی در راس هیات بلند پایه وزارت و سازمان‌های وابسته به استان فارس سفر کرد.

 • انعقاد تفاهم نامه سه جانبه آموزش فنی و حرفه ای فارس، سازمان ایمیدرو و استانداری فارس
  به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس با حضور دکتر ربیعی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تفاهمنامه ای آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد (ایمیدرو) و استانداری فارس منعقد گردید.

 • تاثیر آموزش های مراکز فنی و حرفه ای باید در بازار کار ملموس باشد
  استاندار فارس گفت: در ارزیابی فعالیت های مراکز آموزش فنی و حرفه ای نباید تنها کمیت ملاک قرار گیرد بلکه باید دقت کرد که تاثیر آموزش های این مراکز در بازار کار، حوزه صنعت و صنوف مختلف ملموس باشد.

 • مدل مدیریت آموزشهای مهارتی در حال تغییر است
  دکتر سلیمان پاک سرشت در جلسه شورای اداری آموزش فنی و حرفه ای فارس گفت: با شناخت فضای کسب و کار در جامعه و توسعه آموزش های کار آفرینی بایستی آموزش های مهارتی را به سمت اشتغال زایی سوق دهیم.

 • مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان؛ دستگاه شایسته تقدیر در توسعه و ترویج فرهنگ نماز
  در سومین همایش استانی نماز با حضور نمایندگانی از تمامی دستگاه های اجرایی استان، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه در بسط و گسترش فرهنگ نماز معرفی شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، در این مراسم که با حضور رضایی، نماینده رییس جمهور در امر نماز، تبادار، استاندار فارس،رضوی اردکانی، امام جمعه موقت شیراز و جمعی از مسئولان برگزار شد، دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس لوح تقدیر مجموعه را از دستان استاندار فارس دریافت کرد.

 • آموزشهای فنی و حرفه ای بایست کاربردی و مبتنی بر نیاز بازار کار باشد
  دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس طی نشستی با مهندس تبادار استاندار فارس ضمن ارائه گزارش عملکرد، در خصوص تقویت آموزشهای فنی و حرفه ای مبتنی بر نیاز بازار کار و تربیت نیروی کار ماهر جهت آماده ساز ی برای پیوستن به اشتغال پایدار دیدار و گفتگو کرد.نیازسنجی های آموزشی مبتنی بر نیاز بازار کار ساختار آموزشهای فنی و حرفه ای را متحول میکند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و هیات همراه به اتفاق حسینی فرماندار ، مدیران دستگاههای اجرائی و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رستم در نشست شورای مهارت آن شهرستان حضور یافتند
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در شورای مهارت شهرستان رستم فرا رسیدن ایام محرم و شهادت مظلومانه امام سوم شیعیان و یاران صدیق ایشان را تسلیت گفته و افزود شوراهای مهارت تا کنون در 26 شهرستان استان تشکیل و برنامه ریزی در راستای ارائه آموزشهای مهارتی با هدف تامین نیاز واقعی بازار کار و هم افزائی دستگاههای اجرائی و آموزشی مرتبط با امر اشتغال در دستور کار این شورا ها قرار گرفته است که در این راستا توفیقات قابل توجهی حاصل گردیده است که همین رسالت نیز میبایست در محتوای حرکت شورای مهارت این شهرستان با محوریت و ریاست فرماندار و پیگیریهای رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رستم بعنوان دبیر شورای مهارت شهرستان قرار گیرد.
کوشکی در ادامه اذعان داشت که تنوع جامعه هدف یکی از ویژگیهای منحصر بفرد نظام آموزشهای فنی و حرفه ای در مقایسه با سایر نظامهای آموزشی است که این امر برنامه ریزی و ارائه آموزش را برای همه اقشار جامعه در تمامی سطوح در بر میگیرد و در واقع فرصتی است که شورای مهارت این شهرستان میتواند به واسطه آن تمامی کارجویان و حتی شاغلینی که نیاز به مهارت آموزی و. تثبیت موقعیت شغلی دارند را پوشش داده و موضوع اشتغالزائی را با مهارت آموزی مبتنی بر تقاضا محوری و تامین نیاز بازار کار مدیریت نمایند.
درادامه این نشست حسینی فرماندار رستم از برگزاری نشست شورای مهارت شهرستان ابراز خشنودی و از دستاوردها و توجه و تلاش مدیرن استانی و شهرستانی در حوزه آموزشهای فنی و حرفه ای با رویکرد ایجاد ظرفیت و فرصت های شغلی تقدیر نمود.
ایشان در ادامه نیاز سنجی آموزشی و شناسایی دقیق فرصت های شغلی در سطح جامعه بومی شهرستان را بعنوان اولین دستور کار این شورا برشمرده و افزود بدون شک نیازسنجی های آموزشی مبتنی بر نیاز بازار کار ساختار آموزشهای فنی و حرفه ای را متحول میکند و این امر میتواند افقی روشن برای حرکت به سمت ارائه خدمات منتج به اشتغال در سطح شهرستان و حتی استان را پیش روی ما ترسیم نماید چراکه یکی ار علل عمده بیکاری در سطح جامعه عدم توجه به عامل مهارت آموزی و توانمند سازی نیروی کار ماهر میباشد.
حسینی در ادامه نسبت به بروز رسانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای رستم و تامین تجهیزات مورد نیاز و تعریف دوره های آموزشی جدید که در آینده مورد اجماع این شورا خواهد بود پیشنهاداتی ارائه نمود که در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.
شایان ذکر است که دیدار با امام جمعه شهرستان، بازدید از کارگاههای آموزشی و پروژه های مرکز از دیگر برنامه های مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و هیات همراه در این سفر یکروزه بود.


خروج
دانلود دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه دوم سال 1397
آگهی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس
مشخصات تین کلاینت
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نماهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
تلفن گويا 167
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image1 image2 image3 image5
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندی آزمون عملی

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکایات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرایند ثبت نام در دوره آموزشی

فرایند معرفی به آزمون

فرایند بت نام آزمونهای ادواری

فرایند ارسال و پیگیری شکایات

فرایند ارسال و پیگیری پیشنهادات

فرایند اخذ و تمدید پروانه تاسیس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1584900 | بازديدکنندگان امروز:713 | کل بازديدکنندگان:3037503 | بازديدکنندگان آنلاين:3 | زمان بارگزاري صفحه:0.6360
| تاریخ آخرین بروز رسانی:جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧