" ( قیمت و اهمیت کار،به نتایج آن است (حضرت محمد ص "

جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧ سال حمایت از کالای ایرانی English صفحه اصلي | تماس با ما | منشور اخلاقی -
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • آغازمسابقات ملی مهارت از۲۳تیر/اعزام برگزیدگان به مسابقات۲۰۱۹روسیه
  معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان فنی و حرفه ای از آغاز برگزاری مسابقات ملی مهارت از ۲۳تیرماه خبرداد و گفت: مهارت آموزان برگزیده به مسابقات جهانی ۲۰۱۹ روسیه اعزام می‌شوند.

 • تفاهم نامه طرح تجاری سازی و آموزشی سامانه قفل مرکزی خودرو توسط دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس
  با حضور استاندار فارس در آئین رو نمایی از نخستین رویداد فناورانه استان، از دو طرح تولید بومی پهپاد نانو کامپوزیت و سامانه قفل مرکزی خودرو با فناوری رمز نگاری، رو نمایی و تفاهم نامه طرح تجاری سازی و آموزشی سامانه قفل مرکزی خودرو توسط دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و مدیران ارشد دو دستگاه دیگر در حضور استاندار فارس امضاء شد.

 • سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان های استان فارس
  دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ششمین بار در دولت تدبیر و امید و برای دیدار با مردم و بویژه جامعه کارگری و کارفرمایی، کارآفرینان، تعاونگران و متولیان آموزش های مهارتی در راس هیات بلند پایه وزارت و سازمان‌های وابسته به استان فارس سفر کرد.

 • انعقاد تفاهم نامه سه جانبه آموزش فنی و حرفه ای فارس، سازمان ایمیدرو و استانداری فارس
  به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس با حضور دکتر ربیعی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تفاهمنامه ای آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد (ایمیدرو) و استانداری فارس منعقد گردید.

 • تاثیر آموزش های مراکز فنی و حرفه ای باید در بازار کار ملموس باشد
  استاندار فارس گفت: در ارزیابی فعالیت های مراکز آموزش فنی و حرفه ای نباید تنها کمیت ملاک قرار گیرد بلکه باید دقت کرد که تاثیر آموزش های این مراکز در بازار کار، حوزه صنعت و صنوف مختلف ملموس باشد.

 • مدل مدیریت آموزشهای مهارتی در حال تغییر است
  دکتر سلیمان پاک سرشت در جلسه شورای اداری آموزش فنی و حرفه ای فارس گفت: با شناخت فضای کسب و کار در جامعه و توسعه آموزش های کار آفرینی بایستی آموزش های مهارتی را به سمت اشتغال زایی سوق دهیم.

 • مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان؛ دستگاه شایسته تقدیر در توسعه و ترویج فرهنگ نماز
  در سومین همایش استانی نماز با حضور نمایندگانی از تمامی دستگاه های اجرایی استان، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه در بسط و گسترش فرهنگ نماز معرفی شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، در این مراسم که با حضور رضایی، نماینده رییس جمهور در امر نماز، تبادار، استاندار فارس،رضوی اردکانی، امام جمعه موقت شیراز و جمعی از مسئولان برگزار شد، دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس لوح تقدیر مجموعه را از دستان استاندار فارس دریافت کرد.

 • آموزشهای فنی و حرفه ای بایست کاربردی و مبتنی بر نیاز بازار کار باشد
  دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس طی نشستی با مهندس تبادار استاندار فارس ضمن ارائه گزارش عملکرد، در خصوص تقویت آموزشهای فنی و حرفه ای مبتنی بر نیاز بازار کار و تربیت نیروی کار ماهر جهت آماده ساز ی برای پیوستن به اشتغال پایدار دیدار و گفتگو کرد.ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای و ایجاد فرصت های شغلی مصداق بارزی از تلاش در دفاع از حریم کشور است

همزمان با تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم محسن حججی، همایش " شهدا، طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر" همراه با تجلیل از خانواده های معظم شهدای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با حضور سرهنگ کوشکی معاون هماهنگی سپاه فجر استان، مهدوی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس، سرهنگ امیری و سرهنگ باقری از فرماندهان بسیج ادارات، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به اتفاق مدیران ستادی اداره کل ، روسا و کارکنان مراکز آموزش فنی و حرفه ای شیراز به میزبانی اداره کل برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در همایش " شهدا، طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر" ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت مظلومانه امام سوم شیعیان حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان و مقارن با این ایام با گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس آغاز بخش همایش یاد شده بود.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم . نیز رشادت ها و ایثارگریهای رزمندگان، جانبازان، آزادگان و همه بزرگمردان و بزرگ زنانی که در دفاع از این آب و خاک از هیچ تلاشی فروگذار نبودند را ستودنی و در دنیا بی بدیل توصیف نموده و برگزاری تجلیل از خانواده این عزیزان در فرصت های مختلف بعنوان یک رسالت ملی و اجتماعی و انسانی برشمرد و ادامه داد که این اداره کل همواره سعی داشته است که علاوه بر ادای تکلیف در حوزه های آموزشی و مهارتی به تبلور موضوعات فرهنگی ، مذهبی و اجتماعی در جوامع هدف مورد نظر خود بپردازد که این همایش نماد بارزی از تعهدات فرهنگی این اداره کل در سطح جامعه است.
در ادامه این همایش مهدوی رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان نیز با ابراز خشنودی از برگزاری این برنامه به موضوع امر به معروف و نهی از منکر به عنوان والاترین هدف قیام امام حسین (ع) در واقعه عاشورا در مقابله با حکومت ظلم و جور پرداخته و افزود که این محتوا همچنان پس از سالیان متمادی در بین مسلمانان و بویژه شیعیان جهان اسلام بعنوان یک تکلیف انسانی و اجتماعی در راستای حفظ ارزشها و شعائر دینی به شمار میآید.
سرهنگ کوشکی معاون هماهنگی سپاه فجر استان فارس نیز در این مراسم با اعلام اینکه امروز ابرقدرتها و امپریالیسم جهانی ساختار حاکمیت جمهوری اسلامی ایران و ثمرات انقلاب شکوهمند مان را نشانه رفته اند، تاکید کرد که میطلبد فرهنگ ایثارگری و شهادت طلبی در دفاع از حریم این کشور و نیز دفاع از ارزشهای دینی و انسانی در سایه اهل بیت (ع) همچون زمان جنگ تحمیلی پاس داشته شود و این فرهنگ سینه به سینه به نسل های آینده نیز منتقل گردد.
ایشان در ادامه با اشاره به دغدغه رهبر معظم انقلاب در ارتقای جایگاه اقتصادی کشور افزود که بی تردید حفظ و ارتقای سلامت اقتصاد کشور و مبارزه با معضل بیکاری و مدیریت علمی در تمامی حوزه ها همراه با تفکر جهادی بعنوان یک دفاع مهم و اساسی از تمامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی بشمار میآید که نیاز است در همه این حوزه ها حساسیت ویژه داشته باشیم
سرهنگ کوشکی در بخشی سخنان خود ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای و ایجاد فرصت های شغلی را مصداق بارزی از تلاش در دفاع از حریم این کشور بشمار آورد و تاکید کرد که بر اساس تفاهم نامه های منعقده با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سپاه فجر استان نیز در تلاش است که از فرصت ارائه آموزشهای مهارتی به سربازان خود در پادگانهای سطح استان نهایت بهره مندی را داشته باشد و در پایان از تلاشها و دستاوردهای مدیر کل و خانواده آموزش فنی و حرفه ای استان نیز تقدیر نمود.
شایان ذکر است که در پایان این همایش با اهداء لوح یادبود . هدایا و تندیس ویژه همایش " شهدا، طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر" از خانواده شهدای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و نیز خانواده شهید مدافع حرم سردار اسکندری تجلیل بعمل آورده و با برپائی نمایشگاه دفاع مقدس، ایستگاههای پذیرائی صلواتی و اهدای کتابهای مرتبط با ایام محرم و دفاع مقدس یاد و خاطره این ایام گرامی داشته شد.


خروج
دانلود دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه دوم سال 1397
آگهی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس
مشخصات تین کلاینت
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نماهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
تلفن گويا 167
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image1 image2 image3 image5
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندی آزمون عملی

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکایات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرایند ثبت نام در دوره آموزشی

فرایند معرفی به آزمون

فرایند بت نام آزمونهای ادواری

فرایند ارسال و پیگیری شکایات

فرایند ارسال و پیگیری پیشنهادات

فرایند اخذ و تمدید پروانه تاسیس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1584905 | بازديدکنندگان امروز:719 | کل بازديدکنندگان:3037509 | بازديدکنندگان آنلاين:5 | زمان بارگزاري صفحه:0.5169
| تاریخ آخرین بروز رسانی:جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧