" ( قیمت و اهمیت کار،به نتایج آن است (حضرت محمد ص "

جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧ سال حمایت از کالای ایرانی English صفحه اصلي | تماس با ما | منشور اخلاقی -
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • آغازمسابقات ملی مهارت از۲۳تیر/اعزام برگزیدگان به مسابقات۲۰۱۹روسیه
  معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان فنی و حرفه ای از آغاز برگزاری مسابقات ملی مهارت از ۲۳تیرماه خبرداد و گفت: مهارت آموزان برگزیده به مسابقات جهانی ۲۰۱۹ روسیه اعزام می‌شوند.

 • تفاهم نامه طرح تجاری سازی و آموزشی سامانه قفل مرکزی خودرو توسط دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس
  با حضور استاندار فارس در آئین رو نمایی از نخستین رویداد فناورانه استان، از دو طرح تولید بومی پهپاد نانو کامپوزیت و سامانه قفل مرکزی خودرو با فناوری رمز نگاری، رو نمایی و تفاهم نامه طرح تجاری سازی و آموزشی سامانه قفل مرکزی خودرو توسط دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و مدیران ارشد دو دستگاه دیگر در حضور استاندار فارس امضاء شد.

 • سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان های استان فارس
  دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ششمین بار در دولت تدبیر و امید و برای دیدار با مردم و بویژه جامعه کارگری و کارفرمایی، کارآفرینان، تعاونگران و متولیان آموزش های مهارتی در راس هیات بلند پایه وزارت و سازمان‌های وابسته به استان فارس سفر کرد.

 • انعقاد تفاهم نامه سه جانبه آموزش فنی و حرفه ای فارس، سازمان ایمیدرو و استانداری فارس
  به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس با حضور دکتر ربیعی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تفاهمنامه ای آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد (ایمیدرو) و استانداری فارس منعقد گردید.

 • تاثیر آموزش های مراکز فنی و حرفه ای باید در بازار کار ملموس باشد
  استاندار فارس گفت: در ارزیابی فعالیت های مراکز آموزش فنی و حرفه ای نباید تنها کمیت ملاک قرار گیرد بلکه باید دقت کرد که تاثیر آموزش های این مراکز در بازار کار، حوزه صنعت و صنوف مختلف ملموس باشد.

 • مدل مدیریت آموزشهای مهارتی در حال تغییر است
  دکتر سلیمان پاک سرشت در جلسه شورای اداری آموزش فنی و حرفه ای فارس گفت: با شناخت فضای کسب و کار در جامعه و توسعه آموزش های کار آفرینی بایستی آموزش های مهارتی را به سمت اشتغال زایی سوق دهیم.

 • مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان؛ دستگاه شایسته تقدیر در توسعه و ترویج فرهنگ نماز
  در سومین همایش استانی نماز با حضور نمایندگانی از تمامی دستگاه های اجرایی استان، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه در بسط و گسترش فرهنگ نماز معرفی شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، در این مراسم که با حضور رضایی، نماینده رییس جمهور در امر نماز، تبادار، استاندار فارس،رضوی اردکانی، امام جمعه موقت شیراز و جمعی از مسئولان برگزار شد، دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس لوح تقدیر مجموعه را از دستان استاندار فارس دریافت کرد.

 • آموزشهای فنی و حرفه ای بایست کاربردی و مبتنی بر نیاز بازار کار باشد
  دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس طی نشستی با مهندس تبادار استاندار فارس ضمن ارائه گزارش عملکرد، در خصوص تقویت آموزشهای فنی و حرفه ای مبتنی بر نیاز بازار کار و تربیت نیروی کار ماهر جهت آماده ساز ی برای پیوستن به اشتغال پایدار دیدار و گفتگو کرد.دکتر افضلی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی: آموزشهای فنی و حرفه ای بهترین فرصت برای فارغ التحصیلان دانشگاهی با هدف پیوستن به بازار کار است

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر افضلی نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی در محل اداره کل با دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در خصوص تقویت آموزشهای فنی و حرفه ای در سطح استان و آن شهرستان مبتنی بر نیازهای بومی و منطقه ای دیدار و گفتگو کرد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در این دیدار ضمن ابراز خشنودی از برگزاری این نشست به معرفی ماموریت ها، سیاست ها و ظرفیت های آموزش فنی و حرفه ای در سطح سازمان و این اداره کل پرداخت و افزود بی تردید یکی از برنامه های عمده ما در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، تعریف و طرح ریزی رشته های آموزشی بازار محور بر اساس نیازهای ملی، استانی و منطقه ای است تا بتوانیم شعار کیفی اشتغالزائی را به کمیتی قابل توجه و ارزشمند سوق دهیم.
کوشکی در ادامه بر تنوع جامعه هدف آموزشهای فنی و حرفه ای مروری کوتاه نموده و تاکید کرد که این تنوع جامعه هدف در حوزه های روستائی و عشایر، صنایع و صنوف، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، حوزه آسیب های اجتماعی، دانش آموزان، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، زندانها و پادگانها و ... فرصتی بس ارزشمند است تا به پشتوانه آن بتوان خدمات آموزشی موثری را در متن جامعه و در بین آحاد مردم عزیزمان ارائه نماییم و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای به عنوان بخشی از بدنه دولت آمادگی دارد با مشاوره نمایندگان محترم مجلس و مدیران ارشد شهرستانهای استان با تقویت شوراهای مهارت در راستای آسیب شناسی دوره های آموزشی و شناسائی فرصت های جدید شغلی و تعریف دوره های آموزشی جدید مبتنی بر نیاز بازار کار تمام همت خود را بکار گیرد.
در ادامه این نشست دکتر افضلی نماینده مردم شهرستان اقلید – فارس در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از برنامه ها و دستاوردهای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، بر لزوم توسعه و ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای در سطوح مختلف جامعه بویژه در بین روستائیان و عشایر و تعریف مشاغل جایگزین در وضعیت بحران آب کنونی تاکید ورزید.
ایشان بیکاری را معضلی فراگیر برشمرد و همبستگی دستگاههای اجرائی متولی امر اشتغال و آموزش را راهکاری مهم برای برون رفت از وضعیت موجود دانست و رسالت نظام آموزشهای فنی و حرفه ای را در راستای حل این معضل حساس تر از همیشه بشمار آورد.
دکتر افضلی با اشاره به فراگیر بودن بیکاری در بین تحصیلکرده های آموزش عالی در ادامه افزود آموزشهای فنی و حرفه ای بهترین فرصت برای فارغ التحصیلان دانشگاهی با هدف پیوستن به بازار کار است و میطلبد که دانشگاهها نیز در این زمینه آموزشهای مهارتی و استفاده از ظرفیت آموزشهای فنی و حرفه ای را در دستور کار خود قرار دهند.
شایان ذکر است که در پایان این نشست ایجاد مرکز شبانه روزی در شهرستان اقلید با هدف آموزش به مددجویان کمیته امداد و تعریف رشته های بازار محور مبتنی بر نیازهای منطقه ای در مراکز برادران و خواهران شهرستان نیز پیشنهاداتی مطرح و تصمیماتی در این راستا در دستور کار طرفین قرار گرفت.


خروج
دانلود دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه دوم سال 1397
آگهی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس
مشخصات تین کلاینت
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نماهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
تلفن گويا 167
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image1 image2 image3 image5
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندی آزمون عملی

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکایات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرایند ثبت نام در دوره آموزشی

فرایند معرفی به آزمون

فرایند بت نام آزمونهای ادواری

فرایند ارسال و پیگیری شکایات

فرایند ارسال و پیگیری پیشنهادات

فرایند اخذ و تمدید پروانه تاسیس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1584903 | بازديدکنندگان امروز:716 | کل بازديدکنندگان:3037506 | بازديدکنندگان آنلاين:3 | زمان بارگزاري صفحه:0.5781
| تاریخ آخرین بروز رسانی:جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧