سال حمایت از کالای ایرانی

شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧ درباره ما خانه
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گرامی باد
  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گرامی باد

 • چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گرامی باد
  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گرامی باد

 • اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه کنونی بر کسی پوشیده نیست
  نخستین جلسه شورای مهارت استانی در فارس براساس دستور العمل ابلاغی از سوی وزیر کشور، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاون ریاست جمهور، رئیس سازمان برنامه بودجه و معاون توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری با هدف ارتقاء سطح مهارتی منابع انسانی مورد نیاز طرح های توسعه استان و افزایش بهره وری نیروی کار، تشکیل گردید .

 • سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با همکاری شرکت سامسونگ برگزار می کند: چهارمین المپیاد تکنسین‎های برتر ایران
  سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور چهارمين المپياد تكنسين هاي برتر ایران را با همكاري شركت سامسونگ اسفند ماه سال جاری برگزار مي كند.

 • بازدید وزیر آموزش و پرورش از مجتمع آموزشی امیر کبیر
  سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش با همراهی دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر نجفی، مدیر کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولان از مجتمع آموزشی امیر کبیر شیراز بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای وزیر آموزش و پرورش پس از بازدید از کارگاههای آموزشی پیشرفته و بروز و بخش های مختلف آموزشگاه آزاد امیر کبیر، مهندس پروش موسس و مدیر این مجمتع آموزشی را تحسین کرد.

 • سفر معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان آذربایجان شرقی
  معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در هجدهمین سفر استانی به استان آذربایجان شرقی سفر کرد تا برنامه های آموزش مهارتی و گسترش ایده گفتگوی ملی مهارت را از نزدیک پیگیری نماید.

 • گفتمان مهارت آموزی باید به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود
  دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شیراز گفت: لازم است تا گفتمان مهارت آموزی به عنوان ابزاری در جهت کاهش نرخ بیکاری به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود.

 • هدف غایی از مهارت آموزی به سربازان ایجاد زمینه اشتغال و کار آفرینی است
  سردار مهدی فرحی، فرمانده قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح کشور گفت: ما از ارائه آموزش های مهارتی به سربازان به دنبال یک هدف غایی هستیم که آن اشتغال و مهمتر از آن کار آفرینی می باشد.هر ایرانی بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم از آموزشهای فنی و حرفه ای بهره مند بوده است

همزمان با فرا رسیدن ایام ا.. دهه مبارک فجر، دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و هیات همراه با سرکار خانم معلم مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس و کارشناسان آن مجموعه در راستای ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای و تقویت آموزشهای مهارتی در حوزه آسیب های اجتماعی دیدار و گفتگو کردند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر به ارائه گزارشی کوتاه از ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری موجود در حوزه آموزشهای فنی و حرفه ای استان در بخش دولتی و خصوصی پرداخته و بر روی تقویت این آموزشهای در حوزه آسیب های اجتماعی تناکید نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس دکتر کوشکی در این دیدار ارائه آموزشهای مهارتی به زندانیان، روستائیان و عشایر، سکونتگاههای غیر رسمی، کمپ ها، زنان بد سرپرست، بی سرپرست و خود سرپرست را از اهم برنامه های این اداره کل در حوزه آسیب های اجتماعی برشمرد و افزود که میبایست با هم افزایی دستگاههای اجرائی در بخش های دولتی و خصوصی به یاری رسانی بیشتر به این اقشار اجتماعی پرداخت و این اداره کل آماده هرگونه همکاری در راستای ایفای نقشی و انجام رسالت ذاتی خود به نحوی موثرتر میباشد.
در ادامه این نشست سرکار خانم معلم مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس ضمن ابراز خشنودی از برگزاری این نشست از تلاشهای بی وقفه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در زمینه ارائه آموزشهای مهارتی در سطح جامعه به ویژه در حوزه آسیب های اجتماعی تقدیر نموده و افزود که اهمیت آموزشهای مهارتی بر هیچ کس پوشیده نیست و بی تردید ارائه آموزشهای عملی گامی سازنده در راستای نتیجه بخشی به آموزشهای تئوریک میباشد.
ایشان در ادامه ابراز داشت که هر ایرانی بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم از آموزشهای فنی و حرفه ای بهره مند بوده است و بین المللی بودن مدارک صادره از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای مزیتی است که به پشتوانه آن برای همه مخاطبان خود مرزهای اشتغال را برداشته و به فرد فرصت بالندگی در بسیاری از کشورهای طالب نیروی کار را میدهد.
وی در برنامه های سال آتی اداره کل امور اجتماعی استانداری فارس نقش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای را بسیار پررنگ دانسته و تاکید کرد که میبایست با برگزاری جلسات کارشناسی مستمر نسبت به استفاده حداکثری از این ظرفیت برنامه ریزی منسجمی را در دستور کار قرارداد.
شایان ذکر است که در ادامه این نشست مقرر گردید که مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس و هیات همراه بازدیدی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شیراز را داشته و پس از برگزاری سلسله نشست های کارشناسی مسیری سازنده را برای ارائه آموزشهای مهارتی در سال آتی ترسیم نمایند.


خروج
سامانه ثبت نام متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی
دانلود دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه چهارم سال 1397
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نماهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
اطلاعیه مصاحبه دوره راهبری قطار شهری(شماره 3)
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
دفتر رسيدگي به شکايات 37360080
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image5
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندي آزمون عملي

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکايات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرايند ثبت نام در دوره آموزشي

فرايند معرفي به آزمون

فرايند بت نام آزمونهاي ادواري

فرايند ارسال و پيگيري شکايات

فرايند ارسال و پيگيري پيشنهادات

فرايند اخذ و تمديد پروانه تاسيس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1739042 | بازديدکنندگان امروز:87 | کل بازديدکنندگان:3350008 | بازديدکنندگان آنلاين:13 | زمان بارگزاري صفحه:0.4860
| تاريخ آخرين بروز رساني: شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧