" ( قیمت و اهمیت کار،به نتایج آن است (حضرت محمد ص "

شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧ سال حمایت از کالای ایرانی English صفحه اصلي | تماس با ما | منشور اخلاقی -
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • بازدید وزیر آموزش و پرورش از مجتمع آموزشی امیر کبیر
  سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش با همراهی دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر نجفی، مدیر کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولان از مجتمع آموزشی امیر کبیر شیراز بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای وزیر آموزش و پرورش پس از بازدید از کارگاههای آموزشی پیشرفته و بروز و بخش های مختلف آموزشگاه آزاد امیر کبیر، مهندس پروش موسس و مدیر این مجمتع آموزشی را تحسین کرد.

 • سفر معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان آذربایجان شرقی
  معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در هجدهمین سفر استانی به استان آذربایجان شرقی سفر کرد تا برنامه های آموزش مهارتی و گسترش ایده گفتگوی ملی مهارت را از نزدیک پیگیری نماید.

 • گفتمان مهارت آموزی باید به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود
  دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شیراز گفت: لازم است تا گفتمان مهارت آموزی به عنوان ابزاری در جهت کاهش نرخ بیکاری به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود.

 • هدف غایی از مهارت آموزی به سربازان ایجاد زمینه اشتغال و کار آفرینی است
  سردار مهدی فرحی، فرمانده قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح کشور گفت: ما از ارائه آموزش های مهارتی به سربازان به دنبال یک هدف غایی هستیم که آن اشتغال و مهمتر از آن کار آفرینی می باشد.

 • کارآفرینی با مهارت‌آموزی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای محقق می‌شود
  استاندار فارس گفت: راه‌اندازی مراکز آموزش‌های مهارتی در جوار مراکز بزرگ علمی فارس ضروری است البته باید زیرساخت آن فراهم شود.

 • راه اندازی اولین مرکز مجازی سازی آموزشهای مهارتی کشور در استان فارس
  در حاشیه سفر محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات به شیراز، دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با حضور در محل استانداری و در نشست نخبگان و فعالان حوزه فناوری به ایراد سخنرانی پرداخته و ضمن ارائه عملکرد این اداره کل در حوزه فناوری اطلاعات و معرفی ظرفیت های استان در حوزه آی تی و آی سی تی، در خواست راه اندازی اولین مرکز مجازی سازی آموزش های مهارتی کشور در شیراز را مطرح نمود.

 • تفاهم نامه طرح تجاری سازی و آموزشی سامانه قفل مرکزی خودرو توسط دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس
  با حضور استاندار فارس در آئین رو نمایی از نخستین رویداد فناورانه استان، از دو طرح تولید بومی پهپاد نانو کامپوزیت و سامانه قفل مرکزی خودرو با فناوری رمز نگاری، رو نمایی و تفاهم نامه طرح تجاری سازی و آموزشی سامانه قفل مرکزی خودرو توسط دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و مدیران ارشد دو دستگاه دیگر در حضور استاندار فارس امضاء شد.

 • تاثیر آموزش های مراکز فنی و حرفه ای باید در بازار کار ملموس باشد
  استاندار فارس گفت: در ارزیابی فعالیت های مراکز آموزش فنی و حرفه ای نباید تنها کمیت ملاک قرار گیرد بلکه باید دقت کرد که تاثیر آموزش های این مراکز در بازار کار، حوزه صنعت و صنوف مختلف ملموس باشد.هر ایرانی بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم از آموزشهای فنی و حرفه ای بهره مند بوده است

همزمان با فرا رسیدن ایام ا.. دهه مبارک فجر، دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و هیات همراه با سرکار خانم معلم مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس و کارشناسان آن مجموعه در راستای ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای و تقویت آموزشهای مهارتی در حوزه آسیب های اجتماعی دیدار و گفتگو کردند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر به ارائه گزارشی کوتاه از ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری موجود در حوزه آموزشهای فنی و حرفه ای استان در بخش دولتی و خصوصی پرداخته و بر روی تقویت این آموزشهای در حوزه آسیب های اجتماعی تناکید نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس دکتر کوشکی در این دیدار ارائه آموزشهای مهارتی به زندانیان، روستائیان و عشایر، سکونتگاههای غیر رسمی، کمپ ها، زنان بد سرپرست، بی سرپرست و خود سرپرست را از اهم برنامه های این اداره کل در حوزه آسیب های اجتماعی برشمرد و افزود که میبایست با هم افزایی دستگاههای اجرائی در بخش های دولتی و خصوصی به یاری رسانی بیشتر به این اقشار اجتماعی پرداخت و این اداره کل آماده هرگونه همکاری در راستای ایفای نقشی و انجام رسالت ذاتی خود به نحوی موثرتر میباشد.
در ادامه این نشست سرکار خانم معلم مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس ضمن ابراز خشنودی از برگزاری این نشست از تلاشهای بی وقفه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در زمینه ارائه آموزشهای مهارتی در سطح جامعه به ویژه در حوزه آسیب های اجتماعی تقدیر نموده و افزود که اهمیت آموزشهای مهارتی بر هیچ کس پوشیده نیست و بی تردید ارائه آموزشهای عملی گامی سازنده در راستای نتیجه بخشی به آموزشهای تئوریک میباشد.
ایشان در ادامه ابراز داشت که هر ایرانی بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم از آموزشهای فنی و حرفه ای بهره مند بوده است و بین المللی بودن مدارک صادره از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای مزیتی است که به پشتوانه آن برای همه مخاطبان خود مرزهای اشتغال را برداشته و به فرد فرصت بالندگی در بسیاری از کشورهای طالب نیروی کار را میدهد.
وی در برنامه های سال آتی اداره کل امور اجتماعی استانداری فارس نقش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای را بسیار پررنگ دانسته و تاکید کرد که میبایست با برگزاری جلسات کارشناسی مستمر نسبت به استفاده حداکثری از این ظرفیت برنامه ریزی منسجمی را در دستور کار قرارداد.
شایان ذکر است که در ادامه این نشست مقرر گردید که مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس و هیات همراه بازدیدی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شیراز را داشته و پس از برگزاری سلسله نشست های کارشناسی مسیری سازنده را برای ارائه آموزشهای مهارتی در سال آتی ترسیم نمایند.


خروج
سامانه ثبت نام متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی
دانلود دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه سوم سال 1397
آگهی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس
مشخصات تین کلاینت
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
تلفن گويا 167
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image1 image2 image3 image5
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندی آزمون عملی

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکایات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرایند ثبت نام در دوره آموزشی

فرایند معرفی به آزمون

فرایند بت نام آزمونهای ادواری

فرایند ارسال و پیگیری شکایات

فرایند ارسال و پیگیری پیشنهادات

فرایند اخذ و تمدید پروانه تاسیس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1676669 | بازديدکنندگان امروز:1025 | کل بازديدکنندگان:3230850 | بازديدکنندگان آنلاين:12 | زمان بارگزاري صفحه:0.5400
| تاریخ آخرین بروز رسانی:شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧