سال حمایت از کالای ایرانی

شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧ درباره ما خانه
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گرامی باد
  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گرامی باد

 • چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گرامی باد
  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گرامی باد

 • اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه کنونی بر کسی پوشیده نیست
  نخستین جلسه شورای مهارت استانی در فارس براساس دستور العمل ابلاغی از سوی وزیر کشور، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاون ریاست جمهور، رئیس سازمان برنامه بودجه و معاون توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری با هدف ارتقاء سطح مهارتی منابع انسانی مورد نیاز طرح های توسعه استان و افزایش بهره وری نیروی کار، تشکیل گردید .

 • سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با همکاری شرکت سامسونگ برگزار می کند: چهارمین المپیاد تکنسین‎های برتر ایران
  سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور چهارمين المپياد تكنسين هاي برتر ایران را با همكاري شركت سامسونگ اسفند ماه سال جاری برگزار مي كند.

 • بازدید وزیر آموزش و پرورش از مجتمع آموزشی امیر کبیر
  سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش با همراهی دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر نجفی، مدیر کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولان از مجتمع آموزشی امیر کبیر شیراز بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای وزیر آموزش و پرورش پس از بازدید از کارگاههای آموزشی پیشرفته و بروز و بخش های مختلف آموزشگاه آزاد امیر کبیر، مهندس پروش موسس و مدیر این مجمتع آموزشی را تحسین کرد.

 • سفر معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان آذربایجان شرقی
  معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در هجدهمین سفر استانی به استان آذربایجان شرقی سفر کرد تا برنامه های آموزش مهارتی و گسترش ایده گفتگوی ملی مهارت را از نزدیک پیگیری نماید.

 • گفتمان مهارت آموزی باید به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود
  دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شیراز گفت: لازم است تا گفتمان مهارت آموزی به عنوان ابزاری در جهت کاهش نرخ بیکاری به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود.

 • هدف غایی از مهارت آموزی به سربازان ایجاد زمینه اشتغال و کار آفرینی است
  سردار مهدی فرحی، فرمانده قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح کشور گفت: ما از ارائه آموزش های مهارتی به سربازان به دنبال یک هدف غایی هستیم که آن اشتغال و مهمتر از آن کار آفرینی می باشد.ورود به آموزشهای فنی و حرفه ای میتواند بزرگترین بحران کشور که همانا رشد بیکاریست را کنترل نماید

همزمان با فرا رسیدن ایام ا.. دهه مبارک فجر، با حضور مهندس برومندی نماینده مردم مرودشت ، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شوراسی اسلامی، فرماندار مرودشت، مدیران ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و شرکت توزیع برق شیراز، مدیران دستگاههای اجرائی شهرستان و نمایندگان بخش خصوصی، سایت تخصصی آموزش صنعت برق مرودشت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای آن شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در آئین افتتاح این سایت آموزشی، مهندس برومندی نماینده شهرستان مرودشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر، از تلاشهای ماندگار اداره کل آموزش فنی و حرفه استان و دستاوردهای مرکز آموزش فنی و حرفه ای آن شهرستان تقدیر و تشکر نموده و افزود استقرار ساختار آموزشهای مهارتی در حوزه های مختلف در سطح شهرستان مایه مباهات است که بخش مهمی از این افتخار مربوط به رویکرد نظام آموزش فنی و حرفه ای نسبت به تقویت آموزشگاههای آزاد و برونسپاری آموزشها به بخش خصوص است..
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مراسم افزود توسعه کشور در گرو توسعه توانمندی نیروی انسانی است که به نوعی میتوان گفت آموزشهای تخصصی فنی و حرفه ای زیربنای توانمند سازی نیروی کار ماهر و توسعه ی کشور است. ایشان توجه کمی به آموزش را یک نقیصه در نظام آموزش بشمار آورده و حجم بسیار بالای فارغ التحصیلان دانشگاهی که توان ملحق شدن به بازار کار ندارند را از مصادیق این ایراد برشمرده و ابراز داشت که میبایست آموزشها به سمت کیفی سازی ، اثر بخشی بیشتر و مبتنی بر نیاز بازار کار سوق پیدا نماید که این امر رسالت نظام آموزش فنی و حرفه ای و مراکز تابعه آنرا حساس تر و پایه ای تر نموده و ورود به آموزشهای فنی و حرفه ای میتواند بزرگترین بحران کشور که همانا رشد بیکاریست را کنترل نماید.
در بخش دیگری از این مراسم مهندس پیکری فرماندار شهرستان مرودشت نیز با ابراز خشنودی از افتتاح چنین پروژه هایی در سطح شهرستان، اظهار داشت که آموزشهای مهارتی یکی از مهمترین گامهایی است که پس از انقلاب اسلامی در شاخه های آموزشی برداشته شد و میطلبد که فضای آموزشی کشور را به سمت آموزشهای مهارتی سوق داده و با مهارت آموزی به علوم تئوریک معنا بخشی و اثر بخشی بدهیم.
در ادامه این مراسم مهندس مسلم ایزدی معاون مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل در حوزه همکاری با شرکت توزیع نیروی برق استان و شیراز نسبت به آموزش نیروی کار مورد نیاز پیمانکاران شرکت توزیع برق تاکید ورزیده و آنرا بعنوان یک نوآوری از سوی استان فارس در سطح کشور تحت همکاری این دو مجموعه برشمرد.
دکتر احمد زاده معاون شرکت توزیع برق شیراز نیز در این مراسم ، یکی از افتخارات شرکت توزیع برق را همکاری و هماهنگی با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برشمرده و از آن به عنوان تجربه ای موفق یاد کرد و افزود که به زودی هفت سایت تخصصی آموزش صنعت برق در مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستانهای استان تامین اعتبار و پیش بینی گردیده است که شاهد افتتاح آنها خواهیم بود و این امر کیفیت خدمات شرکت توزیع و رویکرد آموزشهای فنی و حرفه ای را در صنعت برق دچار تحول خواهد نمود.
مهندس نادر امیدوار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مرودشت نیز در این مراسم از عملکرد مرکز و فرآیند راه اندازی این سایت تخصصی گزارشی را ارائه نموده و افزود که از مهمترین رویکردهای نظام آموزش فنی و حرفه ای گذار از عرصه عرضه محوری به سمت تقاضا محوری است که این امر از سویی آموزشهای ما را کیفی تر و مبتنی بر نیاز بازار کار نموده و از دیگر سو اتلاف سرمایه های ملی در ابعاد اقتصادی، آموزشی و انسانی در این حوزه را به حداقل خواهد رسانید.
شایان ذکر است که در پایان این مراسم جمع حاضر از فضای عمومی و سایت تخصصی آموزش صنعت برق مرکز بازدید بعمل آوردند.


خروج
سامانه ثبت نام متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی
دانلود دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه چهارم سال 1397
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نماهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
اطلاعیه مصاحبه دوره راهبری قطار شهری(شماره 3)
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
دفتر رسيدگي به شکايات 37360080
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image5
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندي آزمون عملي

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکايات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرايند ثبت نام در دوره آموزشي

فرايند معرفي به آزمون

فرايند بت نام آزمونهاي ادواري

فرايند ارسال و پيگيري شکايات

فرايند ارسال و پيگيري پيشنهادات

فرايند اخذ و تمديد پروانه تاسيس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1739059 | بازديدکنندگان امروز:119 | کل بازديدکنندگان:3350040 | بازديدکنندگان آنلاين:12 | زمان بارگزاري صفحه:0.4530
| تاريخ آخرين بروز رساني: شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧