" ( قیمت و اهمیت کار،به نتایج آن است (حضرت محمد ص "

شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧ سال حمایت از کالای ایرانی English صفحه اصلي | تماس با ما | منشور اخلاقی -
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تبریک و تهنیت باد
  فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تبریک و تهنیت باد

 • سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان های استان فارس
  دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ششمین بار در دولت تدبیر و امید و برای دیدار با مردم و بویژه جامعه کارگری و کارفرمایی، کارآفرینان، تعاونگران و متولیان آموزش های مهارتی در راس هیات بلند پایه وزارت و سازمان‌های وابسته به استان فارس سفر کرد.

 • اجرای طرح بازدید دانش آموزی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای همزمان با هفته مشاغل
  اجرای طرح بازدید دانش آموزی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان فارس، همزمان با سراسر کشور که از یکم اردیبهشت ماه آغاز شده است تا یازدهم همین ماه ادامه دارد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر کوشکی اظهار داشت: اطلاع رسانی، هدايت و فراگير نمودن هرچه بيشتر آموزش های مهارتی در جامعه و همچنين ترويج و نهادينه كردن فرهنگ مهارت آموزی در كشور و به ويژه در بين دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از ابزار كليدی و زيرساختی تحقق سياست ها و برنامه های اشتغال و اقتصاد مقاومتی به شمار می رود.

 • انعقاد تفاهم نامه سه جانبه آموزش فنی و حرفه ای فارس، سازمان ایمیدرو و استانداری فارس
  به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس با حضور دکتر ربیعی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تفاهمنامه ای آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد (ایمیدرو) و استانداری فارس منعقد گردید.

 • تاثیر آموزش های مراکز فنی و حرفه ای باید در بازار کار ملموس باشد
  استاندار فارس گفت: در ارزیابی فعالیت های مراکز آموزش فنی و حرفه ای نباید تنها کمیت ملاک قرار گیرد بلکه باید دقت کرد که تاثیر آموزش های این مراکز در بازار کار، حوزه صنعت و صنوف مختلف ملموس باشد.

 • مدل مدیریت آموزشهای مهارتی در حال تغییر است
  دکتر سلیمان پاک سرشت در جلسه شورای اداری آموزش فنی و حرفه ای فارس گفت: با شناخت فضای کسب و کار در جامعه و توسعه آموزش های کار آفرینی بایستی آموزش های مهارتی را به سمت اشتغال زایی سوق دهیم.

 • مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان؛ دستگاه شایسته تقدیر در توسعه و ترویج فرهنگ نماز
  در سومین همایش استانی نماز با حضور نمایندگانی از تمامی دستگاه های اجرایی استان، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه در بسط و گسترش فرهنگ نماز معرفی شد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، در این مراسم که با حضور رضایی، نماینده رییس جمهور در امر نماز، تبادار، استاندار فارس،رضوی اردکانی، امام جمعه موقت شیراز و جمعی از مسئولان برگزار شد، دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس لوح تقدیر مجموعه را از دستان استاندار فارس دریافت کرد.

 • آموزشهای فنی و حرفه ای بایست کاربردی و مبتنی بر نیاز بازار کار باشد
  دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس طی نشستی با مهندس تبادار استاندار فارس ضمن ارائه گزارش عملکرد، در خصوص تقویت آموزشهای فنی و حرفه ای مبتنی بر نیاز بازار کار و تربیت نیروی کار ماهر جهت آماده ساز ی برای پیوستن به اشتغال پایدار دیدار و گفتگو کرد.ورود به آموزشهای فنی و حرفه ای میتواند بزرگترین بحران کشور که همانا رشد بیکاریست را کنترل نماید

همزمان با فرا رسیدن ایام ا.. دهه مبارک فجر، با حضور مهندس برومندی نماینده مردم مرودشت ، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شوراسی اسلامی، فرماندار مرودشت، مدیران ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و شرکت توزیع برق شیراز، مدیران دستگاههای اجرائی شهرستان و نمایندگان بخش خصوصی، سایت تخصصی آموزش صنعت برق مرودشت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای آن شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در آئین افتتاح این سایت آموزشی، مهندس برومندی نماینده شهرستان مرودشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر، از تلاشهای ماندگار اداره کل آموزش فنی و حرفه استان و دستاوردهای مرکز آموزش فنی و حرفه ای آن شهرستان تقدیر و تشکر نموده و افزود استقرار ساختار آموزشهای مهارتی در حوزه های مختلف در سطح شهرستان مایه مباهات است که بخش مهمی از این افتخار مربوط به رویکرد نظام آموزش فنی و حرفه ای نسبت به تقویت آموزشگاههای آزاد و برونسپاری آموزشها به بخش خصوص است..
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مراسم افزود توسعه کشور در گرو توسعه توانمندی نیروی انسانی است که به نوعی میتوان گفت آموزشهای تخصصی فنی و حرفه ای زیربنای توانمند سازی نیروی کار ماهر و توسعه ی کشور است. ایشان توجه کمی به آموزش را یک نقیصه در نظام آموزش بشمار آورده و حجم بسیار بالای فارغ التحصیلان دانشگاهی که توان ملحق شدن به بازار کار ندارند را از مصادیق این ایراد برشمرده و ابراز داشت که میبایست آموزشها به سمت کیفی سازی ، اثر بخشی بیشتر و مبتنی بر نیاز بازار کار سوق پیدا نماید که این امر رسالت نظام آموزش فنی و حرفه ای و مراکز تابعه آنرا حساس تر و پایه ای تر نموده و ورود به آموزشهای فنی و حرفه ای میتواند بزرگترین بحران کشور که همانا رشد بیکاریست را کنترل نماید.
در بخش دیگری از این مراسم مهندس پیکری فرماندار شهرستان مرودشت نیز با ابراز خشنودی از افتتاح چنین پروژه هایی در سطح شهرستان، اظهار داشت که آموزشهای مهارتی یکی از مهمترین گامهایی است که پس از انقلاب اسلامی در شاخه های آموزشی برداشته شد و میطلبد که فضای آموزشی کشور را به سمت آموزشهای مهارتی سوق داده و با مهارت آموزی به علوم تئوریک معنا بخشی و اثر بخشی بدهیم.
در ادامه این مراسم مهندس مسلم ایزدی معاون مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل در حوزه همکاری با شرکت توزیع نیروی برق استان و شیراز نسبت به آموزش نیروی کار مورد نیاز پیمانکاران شرکت توزیع برق تاکید ورزیده و آنرا بعنوان یک نوآوری از سوی استان فارس در سطح کشور تحت همکاری این دو مجموعه برشمرد.
دکتر احمد زاده معاون شرکت توزیع برق شیراز نیز در این مراسم ، یکی از افتخارات شرکت توزیع برق را همکاری و هماهنگی با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برشمرده و از آن به عنوان تجربه ای موفق یاد کرد و افزود که به زودی هفت سایت تخصصی آموزش صنعت برق در مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستانهای استان تامین اعتبار و پیش بینی گردیده است که شاهد افتتاح آنها خواهیم بود و این امر کیفیت خدمات شرکت توزیع و رویکرد آموزشهای فنی و حرفه ای را در صنعت برق دچار تحول خواهد نمود.
مهندس نادر امیدوار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مرودشت نیز در این مراسم از عملکرد مرکز و فرآیند راه اندازی این سایت تخصصی گزارشی را ارائه نموده و افزود که از مهمترین رویکردهای نظام آموزش فنی و حرفه ای گذار از عرصه عرضه محوری به سمت تقاضا محوری است که این امر از سویی آموزشهای ما را کیفی تر و مبتنی بر نیاز بازار کار نموده و از دیگر سو اتلاف سرمایه های ملی در ابعاد اقتصادی، آموزشی و انسانی در این حوزه را به حداقل خواهد رسانید.
شایان ذکر است که در پایان این مراسم جمع حاضر از فضای عمومی و سایت تخصصی آموزش صنعت برق مرکز بازدید بعمل آوردند.


خروج
دانلود دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه اول سال 1397
آگهی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس
مشخصات تین کلاینت
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نماهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
تلفن گويا 167
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image1 image2 image3 image4 image5
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندی آزمون عملی

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکایات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرایند ثبت نام در دوره آموزشی

فرایند معرفی به آزمون

فرایند بت نام آزمونهای ادواری

فرایند ارسال و پیگیری شکایات

فرایند ارسال و پیگیری پیشنهادات

فرایند اخذ و تمدید پروانه تاسیس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1542408 | بازديدکنندگان امروز:290 | کل بازديدکنندگان:2949295 | بازديدکنندگان آنلاين:7 | زمان بارگزاري صفحه:0.5440
| تاریخ آخرین بروز رسانی:شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧