سال 1398 رونق تولید

چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨ خانه
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • با نیاز سنجی آموزشی، دوره های آموزشی را اثر بخش تر کنیم
  معاون استاندار فارس در دومین جلسه شورای مهارت استان با تاکید بر اهمیت مهارت آموزی در جامعه کنونی گفت: انجام نیاز سنجی آموزشی در سطح دانشگاهها، صنایع و دستگاههای اجرایی باعث اثر بخش تر شدن آموزش های فنی و حرفه ای می شود.

 • اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه کنونی بر کسی پوشیده نیست
  نخستین جلسه شورای مهارت استانی در فارس براساس دستور العمل ابلاغی از سوی وزیر کشور، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاون ریاست جمهور، رئیس سازمان برنامه بودجه و معاون توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری با هدف ارتقاء سطح مهارتی منابع انسانی مورد نیاز طرح های توسعه استان و افزایش بهره وری نیروی کار، تشکیل گردید .

 • گفتمان مهارت آموزی باید به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود
  دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شیراز گفت: لازم است تا گفتمان مهارت آموزی به عنوان ابزاری در جهت کاهش نرخ بیکاری به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود.

 • دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با رییس مجمع نمایندگان استان فارس
  حشمت کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس روز گذشته با دکتر علوی، رییس مجمع نمایندگان مجلس استان فارس دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس در این دیدار که در محل دفتر مدیر کل استان برگزار شد مطالب و مباحث مختلف مهارتی مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.بازدید رییس دانشگاه شیراز از مرکز تخصصی برق و الکترونیک شیراز

دكتر نادگران، رييس دانشگاه شيراز از مركز تخصصی برق و الكترونيك شیراز بازديد كرد. در اين بازديد دكتر كوشكی مدير كل آموزش فنی و حرفه ای فارس به اتفاق معاونان آقايان رنجبر و ايزدی و همچنین اردالی رييس مركز تخصصی برق و الکترونیک شیراز از دكتر نادگران و هیات همراه ايشان استقبال كردند.
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس پس از بازدید رییس دانشگاه شیراز و همراهان از کارگاههای آموزشی انرژی های نو، ابزار دقیق، میکرو کنترولر، هوشمند سازی ساختمان، سایت تخصصی صنعت برق و کارگاههای مختلف الکترونیک و پی ال سی جلسه ای در محل دفتر رییس مرکز برگزار شد.
در ابتدای این جلسه تفاهمنامه همکاری بین روسای دو مجموعه منعقد گردید و بر ضرورت توسعه همه جانبه ارتباط بين دانشگاه و مراكز آموزش فنی و حرفه ای تاكيد شد.
مدير كل آموزش فنی و حرفه ای در نشست ضمن اشاره به توانمندی مراكز آموزش فنی و حرفه ای در شيراز و شهرستان ها به بیان نقاط قوت آموزش های مهارتی پرداخته و ارتباط مراكز آموزش فنی و حرفه ای با دانشگاه ها و فراهم آوردن شرايط استفاده دانشجويان از امكانات كارگاهی گسترده را گامی موثر در اشتغال جوانان دانست.
دكتر نادگران نیز آموزشهای مهارتی و عملی را به عنوان بخش کمتر مورد توجه قرار داده شده در آموزشهای آكادميك عنوان كرد و با ابراز رضايت و خورسندی از بازديد انجام شده خواستار هماهنگی اداره كل برای بازديد از ساير مراكز شيراز شد.
وی حضور دانشجويان در حين تحصيل در مراكز فنی و حرفه ای را بسيار اثر بخش دانست و ابراز اميدواری كرد با هماهنگی و همكاری بيشتر اين امر بيش از پيش محقق شود.
شایان ذکر است در این بازدید دكتر افشاری جانشين و معاون آموزشی دانشگاه، دكتر عدالت رييس دانشكده كشاورزی، خانم البرزی مدير انجمنهای علمی و همچنين آقاي مقدسی معاون روابط عمومی و تعدادی از كارشناسان دانشگاه شیراز دکتر نادگران را همراهی کردند.


خروج
دانلود دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه اول سال 1398
سامانه ثبت نام متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نماهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
اطلاعیه مصاحبه دوره راهبری قطار شهری(شماره 3)
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
دفتر رسيدگي به شکايات 37360080
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image5
©h
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندي آزمون عملي

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکايات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرايند ثبت نام در دوره آموزشي

فرايند معرفي به آزمون

فرايند بت نام آزمونهاي ادواري

فرايند ارسال و پيگيري شکايات

فرايند ارسال و پيگيري پيشنهادات

فرايند اخذ و تمديد پروانه تاسيس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1797578 | بازديدکنندگان امروز:1048 | کل بازديدکنندگان:3464544 | بازديدکنندگان آنلاين:14 | زمان بارگزاري صفحه:0.5020
| تاريخ آخرين بروز رساني: چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨