سال 1398 رونق تولید

چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨ خانه
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • با نیاز سنجی آموزشی، دوره های آموزشی را اثر بخش تر کنیم
  معاون استاندار فارس در دومین جلسه شورای مهارت استان با تاکید بر اهمیت مهارت آموزی در جامعه کنونی گفت: انجام نیاز سنجی آموزشی در سطح دانشگاهها، صنایع و دستگاههای اجرایی باعث اثر بخش تر شدن آموزش های فنی و حرفه ای می شود.

 • اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه کنونی بر کسی پوشیده نیست
  نخستین جلسه شورای مهارت استانی در فارس براساس دستور العمل ابلاغی از سوی وزیر کشور، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاون ریاست جمهور، رئیس سازمان برنامه بودجه و معاون توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری با هدف ارتقاء سطح مهارتی منابع انسانی مورد نیاز طرح های توسعه استان و افزایش بهره وری نیروی کار، تشکیل گردید .

 • گفتمان مهارت آموزی باید به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود
  دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شیراز گفت: لازم است تا گفتمان مهارت آموزی به عنوان ابزاری در جهت کاهش نرخ بیکاری به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود.

 • دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با رییس مجمع نمایندگان استان فارس
  حشمت کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس روز گذشته با دکتر علوی، رییس مجمع نمایندگان مجلس استان فارس دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس در این دیدار که در محل دفتر مدیر کل استان برگزار شد مطالب و مباحث مختلف مهارتی مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.افتتاح ساختمان جدید آموزشگاه آزاد هرمز کامپیوتر در گراش

ساختمان جدید آموزشگاه آزاد هرمز کامپیوتر با حضور دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر والی، رییس پردیس شرکت های دانش بنیان فارس، امام جمعه، فرماندار و تنی چند از مسئولان محلی و معتمدین شهرستان گراش افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان، این ساختمان که در نوع خود کم نظیر است در چهار طبقه بنا شده و دارای 1000 متر مربع زیربنا می باشد. در هر طبقه 4 کارگاه آموزشی و سرویس بهداشتی بوده و مجموعه دارای نمازخانه، اتاق استراحت مربیان، کتابخانه و سوئیت مخصوص مربیان مدعو و مجهز به سیستم های مدرن آتش سوزی، عایق صوتی و دارای شبکه است که جمعا بالغ بر 2 میلیار تومان برای احداث و تجهیز آن هزینه شده است.
دکتر کوشکی در مراسم افتتاح این آموزشگاه در جمع مسئولان شهرستان گفت: یکی از اهداف عمده اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس استفاده از ظرفیت نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در راه اندازی و تقویت بخش های خصوصی آموزشی در رشته ها و حرفه های مورد تعهد استانی و شهرستانی می باشد. وی بیان داشت: در همین راستا در جهت جذب سرمایه گذاران این حوزه بستر سازی و حمایت مناسبی برای تقویت حوزه آموزشگاههای آزاد در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس خاطر نشان کرد: افتتاح این آموزشگاه بسیار مدرن و بروز در یکی از شهرستان های جنوبی استان نشان از تعهد و پایندی ما به سیاست حمایت از بخش خصوصی است. این مقام مسئول بیان داشت: بخش خصوصی و آموزشگاههای آزاد بیش از 60 درصد تعهد اموزشی ما را در سال پوشش می دهند که این میزان بالغ بر 10 میلیون نفر ساعت آموزش در سطح استان است.
لازم به ذکر است این آموزشگاه که از مردادماه سال 1381 آغاز به کار کرده است، از آموزشگاههای فعال و توانمند شهرستان گراش بوده و در حال حاضر در دو رشته فناوری اطلاعات و امور مالی و بازرگانی در دو بخش برادران و خواهران فعالیت داشته و تاکنون موفق به بکارگیری و اشتغال 11 نفر پرسنل گردیده است.


خروج
دانلود دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه اول سال 1398
سامانه ثبت نام متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نماهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
اطلاعیه مصاحبه دوره راهبری قطار شهری(شماره 3)
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
دفتر رسيدگي به شکايات 37360080
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image5
©h
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندي آزمون عملي

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکايات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرايند ثبت نام در دوره آموزشي

فرايند معرفي به آزمون

فرايند بت نام آزمونهاي ادواري

فرايند ارسال و پيگيري شکايات

فرايند ارسال و پيگيري پيشنهادات

فرايند اخذ و تمديد پروانه تاسيس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1797549 | بازديدکنندگان امروز:1003 | کل بازديدکنندگان:3464499 | بازديدکنندگان آنلاين:13 | زمان بارگزاري صفحه:0.5161
| تاريخ آخرين بروز رساني: چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨