" ( قیمت و اهمیت کار،به نتایج آن است (حضرت محمد ص "

چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧ سال حمایت از کالای ایرانی English صفحه اصلي | تماس با ما | منشور اخلاقی -
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • بازدید وزیر آموزش و پرورش از مجتمع آموزشی امیر کبیر
  سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش با همراهی دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر نجفی، مدیر کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولان از مجتمع آموزشی امیر کبیر شیراز بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای وزیر آموزش و پرورش پس از بازدید از کارگاههای آموزشی پیشرفته و بروز و بخش های مختلف آموزشگاه آزاد امیر کبیر، مهندس پروش موسس و مدیر این مجمتع آموزشی را تحسین کرد.

 • سفر معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان آذربایجان شرقی
  معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در هجدهمین سفر استانی به استان آذربایجان شرقی سفر کرد تا برنامه های آموزش مهارتی و گسترش ایده گفتگوی ملی مهارت را از نزدیک پیگیری نماید.

 • گفتمان مهارت آموزی باید به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود
  دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شیراز گفت: لازم است تا گفتمان مهارت آموزی به عنوان ابزاری در جهت کاهش نرخ بیکاری به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود.

 • هدف غایی از مهارت آموزی به سربازان ایجاد زمینه اشتغال و کار آفرینی است
  سردار مهدی فرحی، فرمانده قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح کشور گفت: ما از ارائه آموزش های مهارتی به سربازان به دنبال یک هدف غایی هستیم که آن اشتغال و مهمتر از آن کار آفرینی می باشد.

 • کارآفرینی با مهارت‌آموزی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای محقق می‌شود
  استاندار فارس گفت: راه‌اندازی مراکز آموزش‌های مهارتی در جوار مراکز بزرگ علمی فارس ضروری است البته باید زیرساخت آن فراهم شود.

 • راه اندازی اولین مرکز مجازی سازی آموزشهای مهارتی کشور در استان فارس
  در حاشیه سفر محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات به شیراز، دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با حضور در محل استانداری و در نشست نخبگان و فعالان حوزه فناوری به ایراد سخنرانی پرداخته و ضمن ارائه عملکرد این اداره کل در حوزه فناوری اطلاعات و معرفی ظرفیت های استان در حوزه آی تی و آی سی تی، در خواست راه اندازی اولین مرکز مجازی سازی آموزش های مهارتی کشور در شیراز را مطرح نمود.

 • تفاهم نامه طرح تجاری سازی و آموزشی سامانه قفل مرکزی خودرو توسط دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس
  با حضور استاندار فارس در آئین رو نمایی از نخستین رویداد فناورانه استان، از دو طرح تولید بومی پهپاد نانو کامپوزیت و سامانه قفل مرکزی خودرو با فناوری رمز نگاری، رو نمایی و تفاهم نامه طرح تجاری سازی و آموزشی سامانه قفل مرکزی خودرو توسط دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و مدیران ارشد دو دستگاه دیگر در حضور استاندار فارس امضاء شد.

 • تاثیر آموزش های مراکز فنی و حرفه ای باید در بازار کار ملموس باشد
  استاندار فارس گفت: در ارزیابی فعالیت های مراکز آموزش فنی و حرفه ای نباید تنها کمیت ملاک قرار گیرد بلکه باید دقت کرد که تاثیر آموزش های این مراکز در بازار کار، حوزه صنعت و صنوف مختلف ملموس باشد.انعقاد تفاهمنامه همکاری آموزش فنی و حرفه ای فارس با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات

در راستای اجرای ماده بیست و یکم قانون برنامه پنجم توسعه و آیین نامه نظام آموزش مهارت و فناوری و به منظور توسعه و گسترش و ارتقای کیفی آموزش های فنی و حرفه ای با هدف آماده سازی نيروی انسانی برای ورود به بازار کار و ایجاد بستر مناسب در راستای ارتقاء مهارت آموزی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، تفاهمنامه ای آموزشی بین مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس این تفاهمنامه که به امضا دکتر کوشکی و مهندس سهرابی، مدیران دو مجموعه رسیده است با هدف استفاده متقابل طرفین از توانمندی های آموزشی و مهارتی همچنین امکانات و تجهیزات جهت رشد و ارتقاء سازمانی، تشكيل كميته های برنامه ريزي آموزشی با همكاری طرفین، تهیه و تدوین استانداردهای آموزش مهارتی مورد نیاز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان براساس اولویت های تصویب شده در کمیته اجرایی تفاهم نامه، سازمان دهی آموزش های مهارتی مورد نیاز طرفین، اجرای طرح های مطالعاتی در ارتباط با نوآوری و کارآفرینی درحرفه های گوناگون مرتبط با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان براساس اولویت های تعیین شده کمیته اجرایی تفاهم نامه منعقد گردید.
تعهدات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در این تفاهمنامه مشاوره و هدایت آموزشی، تهيه و تدوين و اصلاح استانداردهای آموزشی وشایستگی شغلی مورد نياز با همكاری طرف دوم طبق ضوابط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در نظر گرفتن اولويت در دوره های آموزشی عرضه محور، سفارش محور در حوزه ITC برای متقاضيانی كه از طريق طرف دوم معرفی می گردند، نظارت بر اجرای دوره های آموزشی، همکاری در تامین مربی جهت دوره های آموزشی، همکاری در تامین فضای آموزشی، برگزاری ارزشيابی و سنجش مهارت متقاضيان براساس تقويم و برنامه زمان بندی آزمون ها و صدور گواهينامه مهارت با رعايت ضوابط و مقررات سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، صدور گواهینامه مهارت مشترک برای دوره های مورد توافق در کمیته اجرایی تفاهم نامه، بيمه مسئوليت مدنی (بيمه حوادث) افراد معرفي شده از سوی طرف دوم درحين دوره هاي آموزشی برگزار شده در مراكزآموزش طرف اول قرار داد و همچنین همکاری در برگزاری همایش، کنفرانس و سمینارهای تخصصی می باشد.
همچنین تعهدات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این تفاهمنامه همکاری در تامین فضای مناسب، فراخوان، شناسایی، سازماندهی و معرفی جامعه هدف به آموزش فنی و حرفه ای فارس، فراهم نمودن زمینه های سرمایه گذاری بخش دولتی و غیردولتی فنی و حرفه ای مرتبط با حوزه تولید محتوا و آموزشهای itc، در اختیار قرار دادن تجهیزات مورد نیاز آموزشی، تامین مربی درصورت نیاز، تامین هزینه دوره های آموزشی خاص (سفارش محور) بر اساس قراردادهای آموزشی، معرفی افراد متخصص برای تدوین استاندارد های آموزشی، آزمون و... به منظور همکاری در زمینه تدوین و تهیه استاندارد مهارت رشته های مورد نیاز و منابع آموزشی، برنامه ریزی ساختار اجرای دوره های ارتقاء مهارت کارکنان در حوزه ITC از طریق برگزاری دوره های مشترک بین طرفین می باشد.


خروج
سامانه ثبت نام متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی
دانلود دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه سوم سال 1397
آگهی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس
مشخصات تین کلاینت
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
دفتر رسیدگی به شکایات 37360080
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image1 image2 image3 image5
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندی آزمون عملی

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکایات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرایند ثبت نام در دوره آموزشی

فرایند معرفی به آزمون

فرایند بت نام آزمونهای ادواری

فرایند ارسال و پیگیری شکایات

فرایند ارسال و پیگیری پیشنهادات

فرایند اخذ و تمدید پروانه تاسیس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1692350 | بازديدکنندگان امروز:116 | کل بازديدکنندگان:3259669 | بازديدکنندگان آنلاين:15 | زمان بارگزاري صفحه:0.4569
| تاریخ آخرین بروز رسانی:چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧