سال 1398 رونق تولید

چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨ خانه
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • با نیاز سنجی آموزشی، دوره های آموزشی را اثر بخش تر کنیم
  معاون استاندار فارس در دومین جلسه شورای مهارت استان با تاکید بر اهمیت مهارت آموزی در جامعه کنونی گفت: انجام نیاز سنجی آموزشی در سطح دانشگاهها، صنایع و دستگاههای اجرایی باعث اثر بخش تر شدن آموزش های فنی و حرفه ای می شود.

 • اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه کنونی بر کسی پوشیده نیست
  نخستین جلسه شورای مهارت استانی در فارس براساس دستور العمل ابلاغی از سوی وزیر کشور، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاون ریاست جمهور، رئیس سازمان برنامه بودجه و معاون توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری با هدف ارتقاء سطح مهارتی منابع انسانی مورد نیاز طرح های توسعه استان و افزایش بهره وری نیروی کار، تشکیل گردید .

 • گفتمان مهارت آموزی باید به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود
  دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شیراز گفت: لازم است تا گفتمان مهارت آموزی به عنوان ابزاری در جهت کاهش نرخ بیکاری به گفتمان اصلی کشور تبدیل شود.

 • دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با رییس مجمع نمایندگان استان فارس
  حشمت کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس روز گذشته با دکتر علوی، رییس مجمع نمایندگان مجلس استان فارس دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس در این دیدار که در محل دفتر مدیر کل استان برگزار شد مطالب و مباحث مختلف مهارتی مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.بهره مندی بیش از 3 هزار نفر از آموزش های فنی و حرفه ای در شهرستان مرودشت

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان مرودشت از بهره مندی بیش از 3 هزار نفر از آموزش های فنی و حرفه ای از ابتدای سالجاری تا کنون در این مرکز خبر داد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، مهندس آقایی در این خصوص بیان داشت: هدف سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، آموزش مهارت هر صنعت کشور می باشد تا با حمایت سایر نهادها و دستگاههای متولی ، این آموزش ها منجر به اشتغال شود.
آقای آقایی بیان نمود با توجه به فقدان مهارت های حرفه ای در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی و افزایش نرخ بیکاری در میان این گروه از کارجویان، این آموزش ها میتواند زمینه ورود آنها را به بازار کار فراهم نماید، که این مرکز با استفاده از مربیان مجرب و استفاده از تجهیزات آموزشی مناسب، آموزش های مهارتی و تخصصی در رشته های خدمات و صنعت را مطابق با استانداردهای بین المللی و همچنین نیاز بازار به متقاضیان ارائه می هد ، وی اظهار داشت: در همین راستا مرکز آموزش فنی وحرفه ای مرودشت از ابتدای سال جاری تا کنون با ارائه بیش از 501599 نفر ساعت آموزش به بیش از 3000 نفر در جهت توانمند سازی جوانان جویای کسب مهارت آموزشهای فنی وحرفه ای گام برداشته است ، رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای مرودشت تصریح کرد: این آموزش هادر چنددوره آموزشی در حرفه های نظیر شبکه، نرم افزارهای تخصصی، گرافیک، طراحی وب، مونتاژ کار تابلو برق، تراشکاری، لوله کشی گاز خانگی و تجاری، جوشکاری آرگن، فن ورز شبکه هوایی، کارآفرینی، ماشین آلات کشاورزی و به علاقه مندان به فراگیری آموزش های مهارتی ارائه شده است، مهندس آقایی خاطر نشان کرد: کلیه آموزش های مهارتی درمرکز آموزش فنی و حرفه ای مرودشت بصورت رایگان برگزار می شود و این مرکز آمادگی برگزاری دوره های آموزشی مهارتی مورد نیاز دانشگاه، صنایع و صنوف و همچنین دستگاههای اجرایی شهرستان را دارا می باشد.


خروج
دانلود دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه اول سال 1398
سامانه ثبت نام متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
آگهی عمومی ارزیابی بهره بردار(مرکز تربیت مربی کرج)
نماهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
اطلاعیه مصاحبه دوره راهبری قطار شهری(شماره 3)
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
دفتر رسيدگي به شکايات 37360080
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image5
©h
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندي آزمون عملي

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکايات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرايند ثبت نام در دوره آموزشي

فرايند معرفي به آزمون

فرايند بت نام آزمونهاي ادواري

فرايند ارسال و پيگيري شکايات

فرايند ارسال و پيگيري پيشنهادات

فرايند اخذ و تمديد پروانه تاسيس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:1797564 | بازديدکنندگان امروز:1026 | کل بازديدکنندگان:3464522 | بازديدکنندگان آنلاين:15 | زمان بارگزاري صفحه:0.5500
| تاريخ آخرين بروز رساني: چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨