" علم گنج،بزرگی است که باخرج کردن تمام نمیشود "

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور | | اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل ----------- شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧
اخبار


هر ایرانی بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم از آموزشهای فنی و حرفه ای بهره مند بوده است

همزمان با فرا رسیدن ایام ا.. دهه مبارک فجر، دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و هیات همراه با سرکار خانم معلم مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس و کارشناسان آن مجموعه در راستای ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای و تقویت آموزشهای مهارتی در حوزه آسیب های اجتماعی دیدار و گفتگو کردند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر به ارائه گزارشی کوتاه از ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری موجود در حوزه آموزشهای فنی و حرفه ای استان در بخش دولتی و خصوصی پرداخته و بر روی تقویت این آموزشهای در حوزه آسیب های اجتماعی تناکید نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس دکتر کوشکی در این دیدار ارائه آموزشهای مهارتی به زندانیان، روستائیان و عشایر، سکونتگاههای غیر رسمی، کمپ ها، زنان بد سرپرست، بی سرپرست و خود سرپرست را از اهم برنامه های این اداره کل در حوزه آسیب های اجتماعی برشمرد و افزود که میبایست با هم افزایی دستگاههای اجرائی در بخش های دولتی و خصوصی به یاری رسانی بیشتر به این اقشار اجتماعی پرداخت و این اداره کل آماده هرگونه همکاری در راستای ایفای نقشی و انجام رسالت ذاتی خود به نحوی موثرتر میباشد.
در ادامه این نشست سرکار خانم معلم مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس ضمن ابراز خشنودی از برگزاری این نشست از تلاشهای بی وقفه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در زمینه ارائه آموزشهای مهارتی در سطح جامعه به ویژه در حوزه آسیب های اجتماعی تقدیر نموده و افزود که اهمیت آموزشهای مهارتی بر هیچ کس پوشیده نیست و بی تردید ارائه آموزشهای عملی گامی سازنده در راستای نتیجه بخشی به آموزشهای تئوریک میباشد.
ایشان در ادامه ابراز داشت که هر ایرانی بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم از آموزشهای فنی و حرفه ای بهره مند بوده است و بین المللی بودن مدارک صادره از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای مزیتی است که به پشتوانه آن برای همه مخاطبان خود مرزهای اشتغال را برداشته و به فرد فرصت بالندگی در بسیاری از کشورهای طالب نیروی کار را میدهد.
وی در برنامه های سال آتی اداره کل امور اجتماعی استانداری فارس نقش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای را بسیار پررنگ دانسته و تاکید کرد که میبایست با برگزاری جلسات کارشناسی مستمر نسبت به استفاده حداکثری از این ظرفیت برنامه ریزی منسجمی را در دستور کار قرارداد.
شایان ذکر است که در ادامه این نشست مقرر گردید که مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس و هیات همراه بازدیدی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شیراز را داشته و پس از برگزاری سلسله نشست های کارشناسی مسیری سازنده را برای ارائه آموزشهای مهارتی در سال آتی ترسیم نمایند.


خروج
بازديدکنندگان اين صفحه:428724 | بازديدکنندگان امروز:105 | کل بازديدکنندگان:3350026 | بازديدکنندگان آنلاين:14 | زمان بارگزاري صفحه:0.4670