" علم گنج،بزرگی است که باخرج کردن تمام نمیشود "

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور | | اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل ----------- سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨
اخبار


آموزش بیش از یازده هزار نفر راننده در مرکز آموزش فنی و حرفه ای حمل و نقل و ترافیک شهری شیراز در سال 96

دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس با دکتر زوربخش معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با هدف برنامه ریزی و سیاستگذاری آموزشهای مهارتی در قالب مرکز تخصصی آموزش حمل و نقل و ترافیک شهری که طرح مشترک این اداره کل و شهرداری شیراز میباشد دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس؛ در این دیدار دکتر کوشکی با تشریح برنامه ها و سیاست های کلان سازمان و این اداره کل در راستای ارائه آموزشهای مهارتی در سال جدید در سطح استان، نسبت به تقویت آموزشهای مهارتی در حوزه تخصصی حمل و نقل و ترافیک که به عنوان اولین مرکز آموزش فنی و حرفه ای کشور در این حوزه میباشد تاکید ورزید.
ایشان در ادامه عملکرد آموزشی این مرکز در سال گذشته را یازده هزار نفر دوره در حرفه های تخصصی و مرتبط با رانندگان ناوگانهای حمل و نقل عمومی درون شهری، رانندگان سرویسهای مدارس و ... اعلام نمود و افزود که همچنان سیاست این اداره کل مبتنی بر تقویت و تنوع بخشی به این آموززشها برای رانندگان در شیراز و در سطح استان با هدف اصلاح نگرش در رانندگی و تقویت ساختارهای کارآمد فنی و ترافیکی میباشد .
در این نشست دکتر زوربخش معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز ضمن ابراز خورسندی از برگزاری این نشست افزود که این طرح مشترک نقطه اتکا و افتخاری در عرصه تعاملات این دو مجموعه است که می بایست در سال جدید نسبت به تقویت و بروز رسانی آموزشها و تعریف استانداردهای جدید تلاشی مضاعف داشت. ایشان در ادامه در راستای فرهنگ سازی و تبلیغات مناسب جهت ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای در این حوزه، بهره گیری از تبلیغات اتوبوسهای شهری، بیلبوردهای پل های عابر پیاده، ایجاد یک ستون اختصاصی به آموزشهای فنی و حرفه ای در روزنامه شهرراز وابسته به شهرداری شیراز را پیشنهاد و در دستور کار مشترک دو مجموعه قرار داد و افزود که بی تردید سال جدید رانندگانی که تحت این آموزشها قرار داشته باشند از بسته های تشویقی شهرداری نیز بهره مند خواهندشد.


خروج
بازديدکنندگان اين صفحه:436922 | بازديدکنندگان امروز:699 | کل بازديدکنندگان:3394237 | بازديدکنندگان آنلاين:17 | زمان بارگزاري صفحه:0.4120