" علم گنج،بزرگی است که باخرج کردن تمام نمیشود "

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور | | اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل ----------- چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
اخبار


ارائه آموزشهای مهارتی به بیش از 321 نفر در مرکز آی تی شیراز

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آی تی شیراز از بهرمندی بیش از سی صد و بیست و یک نفر از آموزش های فنی و حرفه ای از ابتدای سال جاری تا کنون در این مرکز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، مهندس مهدی ظل انوار در این خصوص بیان داشت: هدف سازمان آموزش فني و حرفه ای کشور، آموزش مهارت به جوانان جويای كار و ارتقای مهارت در صنعت کشور می باشد تا با حمايت سایر نهاد ها و دستگاه های متولی، این آموزش ها منجر به اشتغال شود.
ظل انوار گفت: با توجه به فقدان مهارت های حرفه ای در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی و افزایش نرخ بیکاری در میان این گروه از کارجویان، این آموزش ها می تواند زمینه ورود آنها را به بازار کار فراهم نماید که این مرکز با استفاده از مربیان مجرب و استفاده از تجهیزات آموزشی مناسب، آموزش های مهارتی و تخصصی در رشته های خدمات و صنعت را مطابق با استانداردهای بین المللی و همچنین نیاز بازار به متقاضیان ارائه می دهد.
وی اظهار داشت: در همين راستا مركز آموزش فني و حرفه اي آی تی شیراز از ابتدای سال جاری تا کنون با ارایه بیش از 20هزار و 156 نفر ساعت آموزش به بيش از 321 نفر در جهت توانمند سازی جوانان جویای کسب مهارت آموزشهای فنی و حرفه ای گام برداشته است.
رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آی تی شیراز تصریح کرد: این آموزش ها در چند دوره آموزشی در حرفه هایی نظیر شبکه، سخت افزار و اسمبل رایانه، گرافیک، نرم افزار، طراحی وب و ... به علاقه مندان به فراگیری آموزش های مهارتی ارایه شده است.
مهندس ظل انوار خاطرنشان کرد:کلیه آموزش های مهارتی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای آی تی شیراز بصورت رایگان برگزار می شود و این مرکز آمادگی برگزاری دوره های آموزشی مهارتی مورد نیاز دانشگاه ها، صنایع و صنوف و همچنین دستگاه های اجرایی شهر شیراز را دارا می باشد.
شایان ذکر است علاقه مندان می توانند از طریق نشانی اینترنتی www.itcenter4.ir نسبت به مشاهده تمامی دوره های آموزشی مرکز و همچنین پیش ثبت نام دوره ها اقدام نمایند.


خروج
بازديدکنندگان اين صفحه:424147 | بازديدکنندگان امروز:1076 | کل بازديدکنندگان:3321016 | بازديدکنندگان آنلاين:14 | زمان بارگزاري صفحه:0.3540