" علم گنج،بزرگی است که باخرج کردن تمام نمیشود "

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور | | اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل ----------- چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
اخبار


افتتاح ساختمان جدید آموزشگاه آزاد هرمز کامپیوتر در گراش

ساختمان جدید آموزشگاه آزاد هرمز کامپیوتر با حضور دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، دکتر والی، رییس پردیس شرکت های دانش بنیان فارس، امام جمعه، فرماندار و تنی چند از مسئولان محلی و معتمدین شهرستان گراش افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان، این ساختمان که در نوع خود کم نظیر است در چهار طبقه بنا شده و دارای 1000 متر مربع زیربنا می باشد. در هر طبقه 4 کارگاه آموزشی و سرویس بهداشتی بوده و مجموعه دارای نمازخانه، اتاق استراحت مربیان، کتابخانه و سوئیت مخصوص مربیان مدعو و مجهز به سیستم های مدرن آتش سوزی، عایق صوتی و دارای شبکه است که جمعا بالغ بر 2 میلیار تومان برای احداث و تجهیز آن هزینه شده است.
دکتر کوشکی در مراسم افتتاح این آموزشگاه در جمع مسئولان شهرستان گفت: یکی از اهداف عمده اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس استفاده از ظرفیت نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در راه اندازی و تقویت بخش های خصوصی آموزشی در رشته ها و حرفه های مورد تعهد استانی و شهرستانی می باشد. وی بیان داشت: در همین راستا در جهت جذب سرمایه گذاران این حوزه بستر سازی و حمایت مناسبی برای تقویت حوزه آموزشگاههای آزاد در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس خاطر نشان کرد: افتتاح این آموزشگاه بسیار مدرن و بروز در یکی از شهرستان های جنوبی استان نشان از تعهد و پایندی ما به سیاست حمایت از بخش خصوصی است. این مقام مسئول بیان داشت: بخش خصوصی و آموزشگاههای آزاد بیش از 60 درصد تعهد اموزشی ما را در سال پوشش می دهند که این میزان بالغ بر 10 میلیون نفر ساعت آموزش در سطح استان است.
لازم به ذکر است این آموزشگاه که از مردادماه سال 1381 آغاز به کار کرده است، از آموزشگاههای فعال و توانمند شهرستان گراش بوده و در حال حاضر در دو رشته فناوری اطلاعات و امور مالی و بازرگانی در دو بخش برادران و خواهران فعالیت داشته و تاکنون موفق به بکارگیری و اشتغال 11 نفر پرسنل گردیده است.


خروج
بازديدکنندگان اين صفحه:448325 | بازديدکنندگان امروز:1017 | کل بازديدکنندگان:3464513 | بازديدکنندگان آنلاين:15 | زمان بارگزاري صفحه:0.3280