" علم گنج،بزرگی است که باخرج کردن تمام نمیشود "

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور | | اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل ----------- شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨
اخبار


افتتاح نخستین سینما مهارت کشور در شیراز

آئین افتتاح نخستین سینما مهارت کشور در چهارمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، آموزش و پرورش، ارشاد اسلامی، استاتید دانشگاه ها و مسئولان استانداری فارس در محل مجتمع آموزشی امیر کبیر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس، مهندس امیر پروش موسس و بنیانگذار مجتمع آموزشی امیر کبیر در آئین افتتاح این سینما گفت: مجموعه آموزشی امیر کبیر با افتتاح "سینما مهارت" تکمیل شد. وی بیان کرد: راه اندازی این بخش با سرمایه ٧ و نیم میلیارد تومان و با هدف اشاعه فرهنگ مهارت آموزی، توسعه کار آفرینی و کمک به ایجاد اشتغال در حوزه فعالیت های هنری راه‌اندازی شده است.
مهندس پرورش اظهار کرد: با تمام توان تلاش کرده ایم تا مکانی مجهز، استاندارد و با کیفیت و همراه با تجهیزات کاملا بروز و پیشرفته را برای آموزش به جوانان فراهم کنیم. وی خاطر نشان کرد: مجموعه یاد شده با نمایش فیلم‌های مهارتی و ظرفیت ٥٠ نفر، حرفه های مرتبط با فرهنگ و هنر را به صورت کامل پوشش می دهد.
دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس نیز که به عنوان یکی از سخنرانان در مراسم حضور داشت طی سخنانی بیان داشت: یکی از راهبرد های مهم اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس حمایت از بخش خصوصی در جهت اشاعه آموزش های فنی و حرفه ای می باشد. وی ضمن قدر دانی از مهندس پروش راه اندازی سینما مهارت از سوی مجتمع آموزشی امیرکبیر را اقدامی بسیار ارزشمند توصیف کرده و گفت: نوآوری در حوزه حرفه های آموزشی و توجه به علم روز باعث رشد و نمو آموزشگاههای آزاد خواهد شد.
مجتمع آزاد آموزشی امیرکبیر با مدیریت مهندس امیر پروش در فضایی آموزشی به وسعت ۱۲۰۰ مترمربع در سه طبقه با رعایت آخرین استانداردهای آموزشی در سال ۱۳۸۷ تاسیس شده است و به استناد شیوه نامه رتبه بندی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موفق به اخذ رتبه درجه یک اعتبارسنجی در بین آموزشگاههای آزاد سراسر کشور شد.
این مجتمع دارای ۱۷۰ نفر پرسنل اعم از مربی و کادر اداری می باشد که دوره روش های نوین تدریس را با موفقیت گذرانده اند. مجتمع آزاد آموزشی امیر کبیر به صورت کاملا علمی و تخصصی آموزش های مهارتی را در رشته های رباتیک، برق، الکترونیک، فناوری ارتباطات، ابزار دقیق، تاسیسات، مکانیک خودرو، رایانه، صنایع چوب، جوشکاری زیر آب، جوشکاری،فرهنگ و هنر، معماری و عمران به علاقه مندان ارائه می نماید.


خروج
بازديدکنندگان اين صفحه:481302 | بازديدکنندگان امروز:290 | کل بازديدکنندگان:3618321 | بازديدکنندگان آنلاين:13 | زمان بارگزاري صفحه:0.4050