" علم گنج،بزرگی است که باخرج کردن تمام نمیشود "

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور | | اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل ----------- دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨
اخبار


برگزاری جلسه هم اندیشی جانشینان فرماندهی نیروهای مسلح استان با دکتر کوشکی

به منظور راه اندازی یک مرکز آموزش فنی و حرفه ای در یکی از یگان های نظامی شهر شیراز جلسه ای با حضور جانشینان فرماندهان سپاه، ارتش(نیروی زمینی و هوایی) و نیروی انتظامی در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فنی و حرفه ای استان فارس: در این جلسه مهندس حمزوی، کارشناس اداره آموزش اداره کل با ارائه گزارشی از فعالیت ها و همکاری های انجام شده در سنوات گذشته گفت: در سال گذشته 5 هزار و 569 نفر از پرسنل وظیفه نیروهای مسلح در دوره های مهارتی حضور یافته و در سه ماهه نخست سال جاری نیز یک هزار و یکصد نفر از سربازان از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شده اند و همچنین تعهد آموزشی امسال 6 هزار و نهصد و پنجاه و چهار نفر می باشد.
وی فراوانی حرفه های آموزشی در پادگان ها را بیش از 90 حرفه برشمرد و خاطرنشان کرد: حرفه های اتومکانیک، جوشکاری، برق ساختمان، تاسیسات، کارآفرینی، کشاورزی و ایمنی و بهداشت محیط کار بیشترین تعداد کارآموز را به خود اختصاص داده است.
در ادامه دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس ارائه آموزشهای مهارتی به سربازان را یکی از ارزشمند ترین خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس دانسته و گفت: سربازان با حضور در دوره های آموزش فنی و حرفه ای در پادگان ها و کسب مهارت های حرفه ای می توانند پس از پایان دوره خدمت سربازی به سرعت وارد بازار کار شوند.
وی ایده راه اندازی مراکز آموزش فنی و حرفه ای در محل یگان های نظامی را بسیار ارزشمند برشمرد و گفت: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و یگان های نظامی می توانند با استفاده صحیح از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود گامی ارزشمند و جدید را در حوزه ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به سربازان بردارند.
پس از آن فرمانده پادگان شماره 4 نزاجا، مسئول آموزش پایگاه هوایی شهید دوران و جانشین یگان ویژه پاسداران آمادگی خود را جهت راه اندازی یک مرکز آموزشی مختص سربازان با بیش از 25 حرفه آموزشی اعلام کردند.
همچنین مقرر شد برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری دومین همایش بزرگ مهارت آموختگان پرسنل وظیفه نیروهای مسلح در هفته مهارت صورت پذیرد.


خروج
بازديدکنندگان اين صفحه:507808 | بازديدکنندگان امروز:302 | کل بازديدکنندگان:3723046 | بازديدکنندگان آنلاين:4 | زمان بارگزاري صفحه:30.2577