اخبار > آموزش یک هزار نفر از نیروهای مورد نیاز شرکت فاتح صنعت توسط آموزش فنی و حرفه ای فارس


آموزش یک هزار نفر از نیروهای مورد نیاز شرکت فاتح صنعت توسط آموزش فنی و حرفه ای فارس

مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و شرکت بزرگ فاتح صنعت کیمیا روز گذشته با حضور حشمت کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس و مهدی قطبی، مدیر عامل شرکت فاتح صنعت کیمیا و جمعی از مسئولان ارشد دو مجموعه برگزار شد.
پس از امضای این تفاهمنامه مهدی قطبی گفت: تقاضا داریم آموزش فنی و حرفه ای تمامی رشته های صنایع فلزی از جمله جوشکاری، تراشکاری، سی ان سی، مونتاژ و هر آنچه که به صنعت فلزی ارتباط دارد را به نیرو های جوان آموزش دهد تا ما نیز نسبت به جذب آنان اقدام نماییم.
وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال برای جوانان متخصص و آموزش دیده از مفاد این تفاهمنامه است بیان داشت: یکی از اهداف شرکت فاتح صنعت کیمیا اینست که بتوانیم حدود یک هزار نفر نیروی جدید را تا آینده نزدیک جذب نماییم.
دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس نیز بیان داشت: استان فارس پس از تهران بیشترین تعداد مراکز آموزش جوار صنعت در سطح کشور را داراست و تفاهمنامه امروز نیز در راستای ارائه آموزش های مهارتی در محیط واقعی کار می باشد. وی اظهار کرد: با امضای این تفاهمنامه و ایجاد کارگاه جوار صنعت در شرکت فاتح صنعت کیمیا، این شرکت به ارتقاء کیفی آموزش های فنی و حرفه ای استان کمک شایانی خواهد کرد. وی تاکید کرد: یکی از راههای توسعه و پیشرفت فنی و صنعتی کشور فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای توسط جوانان و ایجاد گفتمان مهارتی در سطح جامعه است.
شرکت فاتح صنعت کیمیا طراحی و ساخت سالانه بیش از 30 هزار تن انواع تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی را بر عهده دارد.


خروج