سال 1398 رونق تولید

دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨ خانه
به نظرشما اجرای دوره های آموزشی مهارتی تا چه اندازه در کاهش میزان بیکاری موثر است؟

خیلی زیاد
زیاد
تاثیری ندارد

جستجوي پيشرفته جستجو در وب
اخبار
 • اولین دوره مسابقات آزاد مهارت کشوری موبایل اپلیکیشین در شیراز برگزار می شود
  نخستین دوره مسابقات آزاد مهارت موبایل اپلیکیشن، اسفند ماه سال جاری به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس،حشمت کوشکی، مدیر کل استان با اشاره به وسعت بازار و صنایع مرتبط با تلفن همراه گفت: هدف از برگزاری این مسابقات ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی، شناسایی نخبگان مهارتی در حوزه برنامه نویسی موبایل، فراهم کردن فرصت مناسب برای رقابت سالم میان فعالان در این حوزه، توانمند سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در حوزه علوم ارتباطات و آی تی، معرفی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و اهمیت نقش آن در توسعه اقتصادی به عموم مردم است.

 • پیام تسلیت علی اوسط هاشمی در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
  علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در پی شهادت «سردار سپهبد قاسم سلیمانی» پیام تسلیت صادر کرد.

 • مرکز تخصصی برق و الکترونیک شیراز از ظرفیت های فوق العاده ای برخوردار است
  دکتر سپهری، رییس موسسه کار و تامین اجتماعی کشور و دبیر شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی نهاد ریاست جمهوری صبح امروز با همراهی دکتر مختاری، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس از کارگاههای مرکز تخصصی برق و الکترونیک شیراز بازدید کرد.

 • پاسخگویی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت
  پاسخگویی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت

 • دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با مقام عالی وزارت
  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با حضور در محل دفتر دکتر شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ایشان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس در این دیدار که با حضور مهندس اکبری، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و دکتر والی رییس پردیس شرکت های دانش بنیان فارس برگزار شد، دکتر کوشکی به تشریح طرح مهارت تا اشتغال (مهتا) به عنوان طرح مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و پردیس شرکت های دانش بنیان فارس پرداخت.

 • معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: رفتار مسئولانه بر رفتار قدرتمندانه مقدم است/توسعه مهارت در گرو هم افزایی و بلوغ فکر محقق می شود
  علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان، در مراسم گرامی داشت هفته دفاع مقدس، بر تقدم رفتار مسئولانه بر رفتار قدرتمندانه تأکید کرد و گفت: توسعه مهارت در گرو هم افزایی و بلوغ فکر محقق می شود.

 • تشریح سند جامع توسعه پایدار آموزش های مهارتی استان فارس
  دکتر کوشکی مدیر کل محترم آموزش فنی و حرفه ای فارس به منظور تشریح سند توسعه آموزش های مهارتی استان با دکتر رحیمی، استاندار فارس دیدار و گفتگو کرد.

 • فرهنگ کار و تلاش در جامعه دچار آسیب جدی شده است
  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه غرب شیراز گفت: یکی از دلایل بیکاری در جامعه در حال حاظر آسیب فرهنگ کار و تلاش در جامعه است، به نحوی که اکثر افراد جامعه شغل را مترادف با پشت میز نشینی معنا می کنند.اولین دوره مسابقات آزاد مهارت کشوری موبایل اپلیکیشین در شیراز برگزار می شود
نخستین دوره مسابقات آزاد مهارت موبایل اپلیکیشن، اسفند ماه سال جاری به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس، دکتر حشمت کوشکی، مدیر کل استان با اشاره به وسعت بازار و صنایع مرتبط با تلفن همراه گفت: هدف از برگزاری این مسابقات ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی، شناسایی نخبگان مهارتی در حوزه برنامه نویسی موبایل، فراهم کردن فرصت مناسب برای رقابت سالم میان فعالان در این حوزه، توانمند سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در حوزه علوم ارتباطات و آی تی، معرفی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و اهمیت نقش آن در توسعه اقتصادی به عموم مردم است.
 ١٤:٢١ - يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس خبر داد:
بهره مندی بیش از 51 هزار نفراز آموزش های مهارتی در استان فارس
در 9 ماهه نخست سال جاری 51 هزار و 134 نفر با حضور در دوره های آموزش فنی و حرفه ای در سطح استان فارس از خدمات آموزشی این اداره کل در بخش دولتی بهره مند شدند. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس با اعلام این خبر گفت: توسعه فرهنگ مهارت آموزی و حرکت در راستای نهضت مهارت افزایی در دستور کار این اداره کل قرار دارد و بر همین اساس تا کنون بیش از 40 تفاهمنامه آموزشی و همکاری با دستگاههای اجرایی، دانشگاهها و مراکز علمی منعقد گردیده است.
 ١١:١٠ - پنج شنبه ٢٦ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید دانش آموزان دبستان نجف پناه از مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان
تعدادی از دانش آموزان دبستان نجف پناه به همراه مسئولان مدرسه، از مراکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان هدف از این بازدید که به درخواست مدیر مدرسه برگزار شد، آشنایی دانش آموزان با حرفه های گوناگون و نهادینه شدن فرهنگ مهارت آموزی در جامعه از سنین کودکی بود.
 ٠٩:١١ - چهارشنبه ٢٥ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون استاندار فارس در جلسه شورای مهارت استان:
مهارت آموزی مهم ترین رویکردی است که می بایست در نظام آموزشی کشور بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد
چهارمین جلسه شورای مهارت استان به ریاست مهندس افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و دبیری دکتر کوشکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس به اتفاق مدیران مربوطه ستادی استانداری، روسای دانشگاه ها و مدیران دستگاه های اجرایی عضو شورا در محل استانداری فارس برگزار گردید.
 ١٣:٤٣ - دوشنبه ٢٣ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره آموزشی مدیریت بحران در مرکز آموزش فنی و حرفه ای آباده برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای آباده دوره آموزشی مدیریت بحران به مدت 4 ساعت برای مربیان و کارکنان مراکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران و برادران آباده برگزار شد.
 ١١:٣٩ - پنج شنبه ١٩ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ادارات لارستان از مرکز
سروان مهربانی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ادارات لارستان با همراهی سروان ایزدپناه پنجشنبه گذشته با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان از کارگاههای آموزشی مرکز بازدید کردند.
 ١٠:٤١ - پنج شنبه ١٩ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب رئیس جدید اداره موسسات کارآموزی آزاد آموزش فنی و حرفه ای فارس
علی عاطفی به عنوان رئیس اداره موسسات کارآموزی آزاد آموزش فنی و حرفه ای فارس منصوب شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس دکتر کوشکی با صدور ابلاغی علی عاطفی را به عنوان رئیس اداره موسسات کارآموزی آزاد آموزش فنی و حرفه ای منصوب نموده و از ....
 ٠٩:١٦ - پنج شنبه ١٩ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت علی اوسط هاشمی در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در پی شهادت «سردار سپهبد قاسم سلیمانی» پیام تسلیت صادر کرد.
 ١٣:٥٠ - چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه چهارم سال 1398
تخلفات اداری و نقض قوانین
تصویب نامه حقوق شهروندی در نظام اداری
سامانه جامع رسیدگی به شکایات وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
ابلاغ دستور العمل های مهم در خصوص عدم تمدید پروانه های تاسیس آموزشگاههای آزاد
سامانه وب کنفرانس اداره کل فارس
نشاني اداره کل
شيراز بلوار سيبويه روبروي درمانگاه قلب الزهرا
صندوق پستي 68356-71389
دفتر مديرکل 37385134
حراست 37384461
اداره آموزش پژوهش 37360078
آزمون 37365702
آموزشگاه آزاد 37390845
روابط عمومي 37390855
تلفنخانه -37382117-37381331
نمابر 37399994
دفتر رسيدگي به شکايات 37360080
پست الکترونيک fars@irantvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي يکشنبه12-8
image5
©h
اطلاعات دوره هاي آموزشي مراکز دولتي و آزاد

خريد و پيگيري کارت اعتباري آموزش و آزمون

ثبت نام الکترونيکي در دوره آموزشي

سامانه مهارت آموزي الکترونيکي

دفترچه راهنماي دوره آموزشي مراکز دولتي و آزاد

برنامه زمانبندي آزمون عملي

بانک اطلاعاتي آموزش فني و حرفه اي

سامانه دريافت فيش حقوقي

سامانه آزمون تفاهمنامه صنعت ساختمان

سامانه انتقاد وشکايات

سامانه نظام پذيرش پيشنهادات

راهنماي دوره هاي آموزشي

فرايند ثبت نام در دوره آموزشي

فرايند معرفي به آزمون

فرايند بت نام آزمونهاي ادواري

فرايند ارسال و پيگيري شکايات

فرايند ارسال و پيگيري پيشنهادات

فرايند اخذ و تمديد پروانه تاسيس آموزشگاه
بازديدکنندگان اين صفحه:2004759 | بازديدکنندگان امروز:882 | کل بازديدکنندگان:3915233 | بازديدکنندگان آنلاين:2 | زمان بارگزاري صفحه:18.5201
| تاريخ آخرين بروز رساني: دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨